Skambutis, kuris pakeitė gyvenimą

Esu Nijolė iš Kelmės – nedidelio miestelio Žemaitijoje. Turiu nuostabų darbą, kurį myliu kaip gyvenimą, ir mane gerbiančius įmonės savininkus, vadovus, šaunius ilgamečius bendradarbius ir nuostabią šeimą. Aš visur gyvenime esu vedlė – tiek šeimoje, tiek ir darbe.

Bet laikui bėgant mano sveikata pradėjo šlubuoti. Tiek daug turiu reikalų, įsipareigojimų, svajonių, o skausmai mane ėmė ir sukaustė. Viską išbandžiau. Kelmės ligoninėje ir Kauno klinikose patarė susileisti vaistų į peties sąnarį. Skausmas truputį apmažėjo, bet rankos nepakėliau, vis vien skaudėjo, dirbti buvo sunku, apsirengti negalėjau.

Tada jau nebe aš kitiems, bet man visi padėti turėjo. Susileisdavau nuskausminamųjų ir dirbau toliau. Galvojau, kas dabar bus, kad tik dieną atidirbčiau… Man darbas yra kaip oras, o be oro žmogus žūsta.

Ir vieną dieną stebuklas nutiko mano gyvenime – paskambino mergaitės iš Forever. Nenorom pažadėjau susitikti. Ir štai – praėjusių metų rugsėjį susitikau su Laura Urboniene ir Gitana Tugaudiene. Abi spindinčiomis akimis ir plačiomis šypsenomis – man labai trumpai papasakojo apie produktus.

Neleidau joms išsiplėsti, nes skausmo įvaryta į kampą neturėjau ką prarasti, ir tą stebuklingą dieną pasirašiau sutartį. Vėliau pasiskaičiau paliktą medžiagą ir nusprendžiau įsigyti produktų. Pamaniau, kad man nemažai jų reikės, todėl nusipirkau greito starto rinkinį – kad pigiau būtų. Ir tuoj pat pradėjau vartoti.

Praėjo mėnuo, skausmas vis mažėjo ir mažėjo. Ir šiandien galiu nuoširdžiai pasakyti ačiū Forever kompanijai, kad išaugino tokias geras darbuotojas – Laurą ir Gitaną – jos visada su manimi.

Forever produktai – tiesiog stebuklas. Skausmai praėjo, galiu dirbti ir džiaugtis gyvenimu. Tuomet pradėjau domėtis ir verslo galimybe, ėmiau lankyti mokymus. Sutikau daug žmonių, kurie mane sužavėjo savo šiltumu ir vidine energija.

Forever produktai grąžino judėjimą be skausmo. Labai ačiū jiems. Tikiu kompanija, man garbė, kad esu jūsų gretose. Aš trokštu aktyviai dirbti, dalintis su žmonėmis žinia apie šiuos nuostabius produktus. Kas gali būti brangiau už sveikatą? Ir kaip galiu nepasidalinti su kitais savo džiaugsmu, nepakviesti į susitikimą?

Jei man gerai, tai bus ir jiems gerai.Taip smagiai kalbėdama apie kompaniją ir produktus, džiaugdamasi savo gera sveikata šių metų birželį pasiekiau Supervisor lygį.

Esu dėkinga visai savo komandai, padėjusiai man dirbti ir tobulėti. Ačiū jums, kad esate su manimi šioje kompanijoje. Čia su kaupu pildosi svajonės, o jų turiu tiek daug.

Nijolė Gužauskienė

2017 m. spalis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *