svarbi informacija apie forever verslą

Šiandien Jums norime detaliau pristatyti FOREVER LIVING PRODUCTS kampaniją ir uždarbio galimybes, bei kitą svarbią informaciją, kuri Jums tikrai bus reikalinga, jei nuspręsite pradėti verslą su Forever.

Ar esate pasirengę pokyčiams? „Forever“ galimybė padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje geriau atrodyti, geriau jaustis ir susikurti svajonių gyvenimą.

Atraskite „Forever“ skatinimo programas ir sužinokite, kaip susikurti savo verslą ir gyventi taip, kaip nusipelnote. Keliaukite po pasaulį, gaukite bonusų ar naują automobilį, sulaukite savo darbo įvertinimo, bendraukite su verslo lyderiais iš viso pasaulio – ir dar daugiau!

Peržiūrėkite visus šiuos video bei perskaitykite žemiau pateikiamą informaciją.

1. Įmonės pristatymas

2.Video iš įmonės gamyklos

3. Rinkodaros planas

4. Kas yra Forever verslo savininkai ?

 

SUSIPAŽINKITE: FOREVER LIVING PRODUCTS

Pradėjusi veiklą 1978-siais, Forever Living Products pasiryžo surasti ir pateikti žmonėms geriausius sveikatos ir grožio šaltinius iš gamtos. Eidama ieškojimų keliu ir diegdama pažangiausias naujoves, Forever tapo didžiausia pasaulyje alavijų augintoja, jo produktų gamintoja ir platintoja. Šiuo metu daugiau kaip 155-se šalyse Forever parduoda prekių už daugiau nei 2,6 milijardo JAV dolerių per metus.

Kompanijos įkūrėjas ir valdybos pirmininkas – Rex Maughan (Reks Moan).

Jo sūnus kompanijos Prezidentas Gregg Maughan vadovauja kompanijos plėtrai.

Didžiausios užjūrio rinkos – Japonija, Brazilija, Didžioji

Britanija, Vokietija, Prancūzija, Italija. Daugiau kaip 10 milijonų distributorių visame pasaulyje mėgaujasi Forever produktais ir kuria savo verslą.

Gamtos gėrybes ir naujausius mokslo pasiekimus Forever pritaikė žmogaus gerovei. Platus alavijų gėrimų, odos priežiūros priemonių ir kosmetikos gaminių asortimentas siūlo unikalių alavijo savybių naudą visam kūnui. Pridėkime dar maisto papildus bei svorio reguliavimo produktus ir turėsime visą sistemą, padedančią natūraliai palaikyti sveikatą ir grožį. Forever – tai pasaulinio masto kompanija su turtinga istorija, siūlanti rinkoms aukščiausio lygio produktus.

Forever Living Products savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2003 m. Po metų buvo atidarytas filialas Latvijoje ir pradėta veikla Estijoje. Pardavimai kasmet auga ir nuolat didėja distributorių gretos.

Šiandien UAB „Forever Living Products Baltics“ – stabiliai dirbanti įmonė, kurios siūloma verslo galimybe ir produktais naudojasi tūkstančiai distributorių ir jų klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

VERSLO GALIMYBĖ

Forever verslo galimybė padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje įgyvendinti savo svajones.

Mes turime puikius ir efektyvius produktus, laiko išbandytą rinkodaros planą. Jeigu jūs esate energingas, darbštus ir užsispyręs, mes padėsime jums sukurti sėkmingą verslą. Šis verslas yra puiki galimybė kiekvienam, kas nori užsidirbti papildomų pajamų ar susikurti nuolatinę darbo vietą.

Jūs galėsite pasirinkti ar skirti šiai veiklai keletą valandų per savaitę, ar dirbti visą darbo dieną. Nuo jūsų pastangų priklausys jūsų verslo sėkmė ir pajamos.

Mūsų produktų negalima nusipirkti parduotuvėse. Forever pasirinko tiesioginės prekybos būdą savo produktams platinti. Produktus iš kompanijos gali nusipirkti tik registruoti distributoriai. Vieni perka sau ir šeimos nariams, kiti dar ir parduoda juos savo klientams. Toks tiesioginis pardavimo būdas leidžia geriau pažinti klientų poreikius, išgirsti jų poreikius ir atsiliepimus, ir geriau juos aptarnauti.

Verslo vystymui Forever taiko tinklinės rinkodaros metodą. Tai tokia verslo skatinim

o sistema, kai distributoriui mokamas atlyginimas už jo asmeniškai parduotus produktus bei už produktus, parduotus žmonių, kuriuos jis pakvietė į verslą.

Tinklinė rinkodara leidžia gauti finansinės naudos iš visos komandos darbo rezultatų. Galite suvienyti jėgas su kolegomis ir kartu dirbdami siekti bendro tikslo – sukurti tvirtus verslo pagrindus ir pasiekti finansinę nepriklausomybę.

KERTINIAI VERSLO AKMENYS

 

Pažinkite produktus

Patirkite Forever produktų poveikį ir naudą. Tapkite ekspertu. Tegul jūsų laikysena ir jūsų išvaizda kalba už jus.

Rekomenduokite produktus

Pasidalinkite savo ir savo klientų patyrimu ir įspūdžiais apie produktus su kuo daugiau žmonių. Pasiūlykite įsigyti. Pajamos iš mažmenos pardavimų – tai greitas būdas gauti pajamų.

Papasakokite apie galimybę pirkti iš kompanijos su nuolaida ir pasiūlykite pasirašyti Distributoriaus sutartį.

Kvieskite dalyvauti versle

Papasakokite, kaip galima uždirbti parduodant ir rekomenduojant produktus. Kvieskite prisijungti. Kuo daugiau žmonių dalyvaus jūsų verslo grupėje, tuo daugiau bus parduota produktų ir tuo didesnės bus jūsų pajamos.

 

RINKODAROS PLANAS

Forever rinkodaros plano privalumais sėkmingai naudojasi įvairių šalių distributoriai. Tai paprasta ir lengvai suprantama verslo vystymo sistema, kurios dėka nesunku pradėti ir kurti savo verslą.

Rinkodaros planas nustato visas apmokėjimo ir skatinimo programas, kurias kompanija siūlo savo distributoriams. Išsamiai Forever rinkodaros planas išdėstytas brošiūroje „Bendrovės politika“.

Forever rinkodaros planas įgalina jus auginti savo verslą tiek, kiek norėsite. Rinkodaros plano nuostatos garantuoja, kad jūs visada išlaikysite pasiektą lygį ir galėsite judėti tik aukštyn.

Nauji distributoriai įsigyja produktus su 15% nuolaida nuo mažmeninės kainos.

Kai per vieną ar du vienas po kito einančius mėnesius įsigysite prekių nemažiau kaip už 2 kreditus, įvykdysite didmenos kvalifikaciją  gausite Assistant Supervisor lygį.

Nuo to momento galėsite pirkti produktus už didmeninę kainą, tai yra su 30% nuolaida.

Vieno kredito (1 CC) vertė naujam distributoriui – 227 eurai. Pradedant nuo Assistant Supervisor lygio, vieno kredito vertė yra 186.80 euro.

Pirmasis rinkodaros plano laiptelis, kurį siūlome pasiekti kuo greičiau – tai Assistant Supervisor. Šiam lygiui reikia sukaupti asmeninių pirkimų nemažiau kaip už 2 kreditus (2 CC) per vieną ar du vienas po kito einančius kalendorinius mėnesius.

Pasiekę Assistant Supervisor lygį kiekvieną mėnesį gausite asmeninius bonusus, kurie sudaro 5% nuo jūsų ir jūsų pakviestų naujų distributorių tą mėnesį nupirktų prekių kainos.

Jei pasiryšite toliau plėtoti verslą, galėsite kilti rinkodaros plano laipteliais didindami savo komandą ir parduodami daugiau produktų. Aukštesnį lygį – Supervisor, Assistant Manager ir Manager – pasieksite, kai per du mėnesius su visa savo komanda sukaupsite atitinkamai 25, 75 ir 120 kreditų. Kiekvienas aukštesnis lygis atvers vis didesnes pajamų galimybes.

Naujas distributorius – juo tampama prisiregistravus prie Forever Living sistemos ir nupirkus produktų už ne mažiau kaip 50 EUR. Buvimas distributoriumi Jums garantuoja 15% nuolaidą visai produkcijai. Naujas distributorius negali registruoti kitų klientų.

Assistant SupervisorPajamos 300-500 EUR Juo tampama kai ne mažiau kaip du mėnesius iš eilės perkate produktų, kurių vertė yra 2 kreditai (CC). Šis lygis suteikia galimybę pradėti platinti Forever Living produktus ir registruoti naujus distributorius.

Assistant Supervisor galite tapti ir iškart: įsigykite tokios vertės produktų vienu metu, pirkdamas vieną 2 kreditų vertę turintį rinkinį arba du 1 kreditų vertę turinčius rinkinius. Jiems perkant jau suteikiama 30% nuolaida.

Buvimas Assistant Supervisor Jums taip pat suteikia galimybę kaupti taškus: nuo visų pirkimų Jums į sąskaitą sugrįžta 5%, o nuo Jūsų pakviestų naujų distributorių pirkimų Jums grįžta 15% + 5% = 20%.

Supervisor Pajamos 700-1000 EUR Juo tampama kai du mėnesius iš eilės Jūs su savo distributorių komanda surenkate 25 ir daugiau kreditus (CC).

Pasiekus šį laiptelį, nuo visų pirkimų Jums į sąskaitą sugrįžta jau 8%, o nuo Jūsų komandos distributorių pirkimų Jums grįžta 15% + 8% = 23%. Negana to, nuo šiol turite galimybę gauti ir papildomą bonusą, kuris sudaro 3% nuo visų Jūsų komandos pirkimų*.

Assistant Manager – Pajamos 1000-1500 EUR Juo tampama kai per du mėnesius iš eilės Jūs su savo distributorių komanda surenkate 75 ir daugiau kreditus (CC). Pasiekus šį laiptelį, nuo visų pirkimų Jums į sąskaitą sugrįžta 13%, o nuo Jūsų komandos distributorių pirkimų Jums grįžta 15% + 13% = 28%. Padidėja ir papildomo bonuso suma, jis dabar gali sudaryti nuo 5% iki 8% visų Jūsų komandos pirkimų*.

Manager – Pajamos 1500 -2000 EUR Juo tampama kai per du mėnesius iš eilės Jūs su savo distributorių komanda surenkate 120 ir daugiau kreditus (CC).

Manager lygio privalumai: nuo visų pirkimų Jums į sąskaitą sugrįžta jau 18%, o nuo Jūsų komandos distributorių pirkimų Jums grįžta 15% + 18% = 33%. Padidėja ir papildomo bonuso suma, jis dabar gali sudaryti nuo 5% iki 13% visų Jūsų komandos pirkimų*.

*Komandos bonusai įsigalioja vykdant ne mažiau kaip 4 kreditų (CC) aktyvumą kiekvieną mėnesį. T.y. jei Jūs kartu su Jūsų komandai priklausančiais naujais distributoriais per mėnesį nuperkate produktų, kurių vertė ne mažesnė kaip 4 kreditai (CC), įgyjate teisę gauti komandos bonusą.

 

NAUDINGA ŽINOTI

Sponsorius

tai jūsų rėmėjas ir konsultantas. Jis padės susipažinti su produktais, rinkodaros planu ir žengti pirmuosius žingsnius kuriant verslo pagrindus.

Kontaktai: TOMAS BŪDELIS
Forever distributoriaus ID: 370000125127
Tel.: 8 603 24738,
El. paštas: [email protected]
Asmeninis puslapis Facebook’e >>

Produktai

yra svarbiausia mūsų veiklos dalis. Juos būtina pažinti, išmėginti ir kuo daugiau žinoti apie jų privalumus ir poveikį, kad galėtume rekomenduoti kitiems. Tad mėgaukitės produktais ir pajuskite jų teikiamą naudą. Jūsų klientai jus geriau supras ir priims, jei kalbėsite apie produktus pasiremdami patirtimi. Su kiekvienu užsakymu išbandykite vis naują produktą ir pamatysite – rezultatai jus pradžiugins.

Literatūra

tai informaciniai leidiniai apie produktus ir verslo galimybę, bei įvairios kitos pardavimo skatinimo priemonės. Literatūros galite įsigyti kartu su produktų užsakymu.

Bendrovės politika

yra informacijos sąvadas apie bendrovės veiklos principus, Forever verslo savininkų veiklos gaires, uždarbio, paskatinimų ir apdovanojimų sistemą. Čia rasite detalų rinkodaros plano paaiškinimą ir įvairias veiklos taisykles. Kiekvienas Forever verslo savininkas turėtų būti gerai susipažinęs su „Bendrovės politika“.

Žurnalas „Forever“

pasakoja apie kompanijos gyvenimą, supažindina su Forever verslo savininkų laimėjimais, sėkmės istorijomis, pateikia naujienas apie verslą ir produktus, informuoja apie mokymus ir kitus renginius. Žurnalas išeina lyginiais mėnesiais ir yra išsiunčiamas kartu su veiklos (bonusų) ataskaita Forever verslo savininkų, kurie praėjusį mėnesį turėjo asmeninių pirkimų. Žurnalą taip pat galima rasti ir parsisiųsti  PDF formatu Interneto svetainėjė Forever verslo savininkams.

Interneto svetainė www.foreverliving.lt

 yra svarbus verslo pagalbininkas. Ji padės jums ir jūsų klientams ar kandidatams greitai gauti informacijos apie kompaniją. Svetainė nuolat atnaujinama, joje skelbiama informacija apie produktus, renginius, čia rasite įvairių mokymų medžiagą, foto galeriją ir „karščiausias“ naujienas.

Interneto svetainė Forever verslo savininkams

Svetainėje galėsite matyti savo grupės veiklą, rasite savo veiklos (bonusų) ataskaitas ir daug naudingos Forever verslo savininkų skirtos informacijos.

Internetinė parduotuvė forever.lt

yra skirta tik Forever verslo savininkams. Užsakymai apmokami naudojantis internetinės bankininkystės paslauga

Forever verslo savininko sutartis internetu

Internetu registruotis gali elektroninės bankininkystės naudotojas Lietuvoje. Sutartis patvirtinama pirmu užsakymu per parduotuvę forever.lt. Sutarties internetu puslapį galite pasiekti iš svetainių foreverliving.lt arba forever.lt.

Regioniniai mokymai

 yra mūsų mokymų sistemos sudėtinė dalis. Šių mokymų tikslas – pristatyti kompaniją ir produktus naujiems žmonėms ir kandidatams, pagilinti žinias apie produktus ir įvairius verslo aspektus. Rekomenduojame lankyti visus mokymus, kad įgytumėte įgūdžių bei pasitikėjimo savimi, kurie yra taip reikalingi mūsų versle. Kada ir kur vyksta regioniniai mokymai galima sužinoti žurnale „Forever“ ir interneto svetainėje foreverliving.lt.

Forever akademija

 tai keturių valandų mokymai, kuriuose galėsite išsamiau susipažinti su Forever rinkodaros planu ir kitais verslo aspektais, sužinosite, kaip reikėtų pristatyti produktus, išmoksite kasdienio darbo gaires.

Į Akademijos I lygio mokymus kviečiami Forever verslo savininkai, pasiekę Assistant Supervisor lygį.

Akademijos II lygio mokymai skirti Forever verslo savininkams, pasiekusiems Supervisor ir aukštesnius lygius. Informacija apie mokymų datas skelbiama žurnale „Forever“ ir interneto svetainėje foreverliving.lt.

Aloe Vera plius

 išsamūs mokymai apie produktus. Apie alavijo teikiamą naudą, apie alavijų produktus ir kitus maisto papildus pranešimus skaito ir savo patirtimi dalinasi patyrę Forever menedžeriai. Rodoma įvairi filmuota medžiaga, pateikiami Forever verslo savininkų liudijimai ir atsiliepimai apie produktus.

Sėkmės diena

tai kas antrą mėnesį rengiama verslo konferencija. Jos programoje – informacija apie produktus, liudijimai, sėkmės istorijos, verslo mokymai. Tai puiki galimybė pajusti Forever dvasią, sužinoti naujienas, pamatyti ir išgirsti lyderius, susitikti su kolegomis iš visos Lietuvos. Sėkmės dienos scenoje įteikiami pasižymėjimo ženkleliai ir kiti užtarnauti apdovanojimai. Bilietų į Sėkmės dieną galite įsigyti prekių centre Vilniuje arba internetinėje parduotuvėje forever.lt.

Oficiali informacija.

Savo veikloje turėsite nemažai klausimų, į kuriuos mes su malonumu atsakysime. Dažniausiai pasitaikantys klausimai yra apie produktus ir jų naudojimą, apie „Bendrovės politiką“, apie bonusų (uždarbio) išmokėjimo tvarką ir t.t.

Kad visus atsakymus gautumėte greitai ir iš atsakingo darbuotojo, skambinkite į biurą Vilniuje tel. (8 5) 2610070, mob. 8 682 17 640, arba rašykite el. paštu [email protected].

 

***

Ankstesniuose laiškuose buvo rašoma:

„Kaip naujokui užsidirbti pirmuosius 300 €”

Išsamus pasakojimas su konkrečiais patarimais, kaip per pirmą mėnesį užsidirbti 300 eurų. Skaityti daugiau >>>

 

„Paprasti žmonės – Nepaprastos istorijos”

Daugiau nei dvidešimt istorijų iš gyvų ir realių žmonių, apie tai, kaip alavijo produktai pakeitė jų gyvenimus. Skaityti daugiau >>>