Produktai pagal Jūsų poreikius

Kiekvienas mūsų intuityviai daugiau ar mažiau jaučia, kaip sveikai maitintis: valgyti pakankamai daržovių, vaisių, žuvies, neriebios mėsos, vartoti nedaug angliavandenių ir vengti sočiųjų riebalų. Šios mitybos taisyklės yra svarbios – taip maitinantis organizmas gauna kasdienę rekomenduojamą normą tokių maistinių medžiagų, kaip vitaminai, mineralai ir t.t. Nors maisto papildai niekada neatstos sveiko, iš įvairių šviežių produktų sudaryto raciono, jie tikrai gali tapti naudingu priedu. Ypač šiais laikais, kai maistas būna sotus, tačiau ne- labai maistingas. Neseniai Amerikoje atliktų tyrimų duomenys rodo, kad iš 37000 tirtų mėsainių pusėje iš jų nebuvo vienos ar daugiau svarbiausių maistinių medžiagų.

Teigiama šiuolaikinių technologijų pusė

Žmonės dažnai teigia, kad „sveikai maitinantis maisto papildų nereikia“. Ne mažiau teisingas ir šis posakis: „Pakankamai sportuojantiems sporto salė nereikalinga“. Ir vis dėlto šiais laikais žmonės mielai lankosi sporto salėse. Tą patį galima pasakyti ir apie maisto papildus  šių laikų produktą. Laikų, kai žmonės apsisprendžia papildomai vartoti tam tikras koncentruotos formos maistines medžiagas. Jei turite priežasčių manyti, kad ir jums reikėtų vartoti maisto papildus, šis lankstinukas jums padės iš Forever Living Products asortimento išsirinkti pačius tinkamiausius produktus.

Maisto papildai iš motinos gamtos

Forever – bendrovė, kuri, palyginus su kitomis bendrovėmis, į daugelį dalykų žvelgia šiek tiek kitaip. Nuo kitų skiriamės ne tik tuo, kad savo produktus parduodame tik per nepriklausomų Forever distributorių tinklą, bet ir tuo, kad siekiame pagaminti išskirtinės kokybės ir ypač veiksmingus produktus. Esame pasaulinės alavijų ir bičių produktų rinkos lyderiai, todėl nenutolome nuo gamtos ir jos įkvėpti kuriame novatoriškus produktus. Mūsų prekių asortimento pagrindą sudaro produktai iš alavijo – augalo, kuris jau ne vieną šimtmetį vertinamas dėl sveikatinančių savybių.

Maisto papildų pasirinkimas

Ne visi maisto papildai vienodai svarbūs kiekvienam iš mūsų. Kai kurie vartojami tik tam tikroje, specifinėje situacijoje, tuo tarpu kiti gali būti vartojami kasdien. Kad poveikis sveikatai būtų optimalus, siūlome trijų žingsnių programą, padėsiančią pasirinkti geriausiai jums tinkančius produktus.

 

TRIJŲ ŽINGSNIŲ PROGRAMA – SIEKIANT MAKSIMALIOS NAUDOS SAVO ORGANIZMUI

 

 

 PIRMAS ŽINGSNIS  – PUSIAUSVYROS ORGANIZME ATSTATYMAS

Gerkite alavijų sultis

Alavijų lapai užpildyti gelio pavidalo mase. Dauguma žmonių žino, kad šis gelis puikiai tinka odos priežiūrai. Mažiau žinoma tai, kad vartojamas kaip gėrimas, jis gali turėti teigiamą poveikį virškinamajam traktui.

Dėl tokių veiksnių, kaip netinkami mitybos įpročiai, dirbtiniai maisto priedai ar stresas, daug žmonių skundžiasi sutrikusia virškinamojo trakto veikla. Gėrimo pavidalu vartojamas alavijų gelis turi ne tik ilgalaikį valomąjį poveikį, tokiu būdu pagerindamas maistinių medžiagų absorbciją, bet ir atstato pusiausvyrą virškinamajame trakte.

Tam tikra prasme alavijai taip pat yra maisto produktas, nes juose yra 200 įvairių medžiagų, be to, šie augalai – turtingas vitaminų, mineralų ir aminorūgščių šaltinis. Visų pirma, gerdami alavijų sultis, žmonės pastebi, kad tampa energingesni. Kol kas tiksliai nežinoma, kodėl alavijai taip veikia žmogaus organizmą, tačiau moksliškai įrodyta tai, kad alavijai užtikrina geresnę maistinių medžiagų absorbciją.

Vitaminų E ir C tyrimų duomenys rodo, kad vartojant juos kartu su alavijų sultimis, organizmas šių vitaminų absorbuoja tris kartus daugiau nei paprastai. Daugiau apie Alavijų sultis žr. čia >>>

 

ANTRAS ŽINGSNIS – BENDRAS SVEIKATOS SUSTIPRINIMAS

Gerkite Alavijų sultis ar bet kurį kitą Aloe Vera gėrimą iš Forever + vartokite 4 svarbiausius maisto papildus

 

Keturių išskirtinių maisto papildų kompleksas, ypač kartu su alavijų sultimis, taps puikiu geros savijautos pagrindu. Šių keturių maisto papildų kompleksas teigiamai veikia visas pagrindines organizmo funkcijas (širdies, kraujotakos, virškinamojo trakto ir smegenų). Visi Aloe Vera gėrimai. Žr. čia >>>   

 

 

 

Forever Active Prob-B . Atkūrę pusiausvyrą virškinamajame trakte, norite, kad ji išliktų. Tik nepradėkite iš karto galvoti apie bakterijas, kaip apie ligų sukėlėjus – kai kurios iš jų labai svarbios mūsų organizmui. Forever Active Probiotic sudėtyje yra unikalus 6 rūšių gerųjų bakterijų derinys, kuris padeda organizmui išlikti sveikam. Prarijus kapsulę bakterijos patenka į žarnyną, kur papildo gerųjų bakterijų atsargas. Tokiu būdu išsaugoma žarnyno oros pusiausvyra, o tai teigiamai veikia ir virškinamąjį traktą, ir natūralią organizmo apsauginę funkciją. Plačiau žr. https://verslas-aloe.lt/produktas/forever-active-probiotic/

 

 

Forever Daily . Forever Daily su alavijų oligosacharidų kompleksu (AOS) – pažangiausias būdas aprūpinti organizmą maistinėmis medžiagomis. Šio naujo, patentuoto produkto sudėtyje yra 55 puikiai tarpusavyje derančių medžiagų kompleksas, įskaitant ir kasdien rekomenduojamą suvartoti svarbiausių vitaminų ir mineralų kiekį. Forever Daily – tai daug daugiau nei įprastas multivitaminų kompleksas. Jis sukurtas taip, kad kasdien aprūpintų jūsų organizmą būtent tomis medžiagomis, kurių jums reikia, kad būtumėte sveiki ir kupini energijos – diena po dienos. Plačiau žr. https://verslas-aloe.lt/produktas/forever-daily/

 

 

ARGI+  Jo sudėtyje yra L-arginino – vienos svarbiausių ir naudingiausių kraujotaką stimuliuojančių amino rūgščių. L-argininas gamina azoto monoksidą molekulę, kuri atpalaiduoja ir atveria kraujagysles, tokiu būdu gerindama kraujo apytaką, nes kraujas laisvai patenka į svarbiausius organus. Vienas pirmųjų šios srities tyrinėtojų, kuriam už šį tyrimą 1988 m. skirta medicinos Nobelio premija, tapo vienu labiausiai ARGI+ besižavinčių vartotojų. Vargu, ar tai sutapimas! Plačiau žr. https://verslas-aloe.lt/produktas/l-arginino-kompleksas-argi/

 

 

Forever Arctic Sea Niekas netirta taip išsamiai, kaip teigiamas omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių poveikis cholesterolio kiekiui kraujyje, smegenų veiklai, akių ir sąnarių būklei ir sveikai odai. Forever Arctic Sea sudėtyje yra mišinio iš aliejaus, kuriame gausu dokozaheksaeno riebalų rūgšties (DHR), kalmarų riebalų, ypač grynų omega-3 žuvų taukų ir aukštos kokybės alyvuogių aliejaus. Be to, šio papildo sudėtyje gausu vitamino E, kuris apsaugo organizmą nuo žalingo oksidantų poveikio. Vartodami šį unikalų Forever medžiagų kompleksą ne tik kasdien gausite 33 proc. daugiau DHR, bet ir aprūpinsite organizmą puikiai subalansuotu DHR ir eikozapentaeno riebalų rūgšties (EPR) kiekiu, todėl būsite sveiki ir puikiai jausitės.  Plačiau žr. https://verslas-aloe.lt/produktas/forever-arctic-sea-omega-3/

 

TREČIAS ŽINGSNIS – ATSIŽVELKITE Į ASMENINIUS POREIKIUS

Pirmieji penki anksčiau minėti maisto papildai – alavijų sultys, Forever Daily, Forever Active Probiotic, ARGI+ ir Forever Arctic Sea – gerina sveikatos būklę apskritai. Trečio žingsnis skirtas pasvarstyti, gal jums reikia kokių nors specialių produktų.

Galbūt dėl savo gyvenimo būdo valgote per mažai daržovių? Gal papildomos pagalbos reikia jūsų kraujagyslėms ir širdžiai? O gal jums stinga energijos? Tai specifiniai poreikiai, kuriems reikia specialių maisto papildų, ir tuo gali pasirūpinti Forever.

Pridedame sąrašą, kad galėtumėte sužinoti, ką dar, be pirmame ir antrame žingsnyje minėtų produktų, Forever gali pasiūlyti asmeniškai jums. Forever pasirūpins visais jūsų poreikiais, nuo galvos iki pirštų galiukų.

 

Smegenų veikla/Atmintis

Imunitetas ir kvėpavimo takai 

Svorio reguliavimas

Širdis ir kraujagyslės

Skrandis ir žarnynas

Burnos ertmė

Kaulai

Sąnariai/Uždegimai

Kova su senėjimu/ Ilgaamžiškumas 

Gera savijauta

Akys

Vaisingumas

Stresas

Pusiausvyra

Energija ir aktyvumas

Svarbiausi sveikatai/ Pagrindiniai produktai 

Moterims

 

Vyrams

Vaikams

 

Paaugliams

 

Moterims menopauzės laikotarpiu

Daug dirbantiems

Vyresnio amžiaus žmonėms

Aktyviai sportuojantiems

Vegetarams

NĖŠČIOMS MOTERIMS IR MOTERIMS, PLANUOJANČIOMS NĖŠTUMĄ

Papildoma sveika organizmo mityba turėtų pasirūpinti ir būsimos mamytės. Tai ypač svarbu planuojant nėštumą, nėštumo metu ir po jo, nes padeda ne tik mamytėms, bet ir besivystančiam vaisiui, o vėliau ir maitinamam kūdikiui. Moksliškai įrodyta, kad folio rūgšties stygius sukelia apsigimimus, omega-3 reikalinga vaisiaus smegenų, nervinės sistemos vystymuisi, lemia būsimo kūdikio intelekto koeficientą.

Sveikstantiems ligoniams

Ne mažiau svarbu yra pasirūpinti sveikstančių ligonių kokybiška mityba, nes po sunkių ligų ar operacijų, jų organizmai yra nualinti šalutinio medikamentų poveikio, organams atstatyti trūksta maistinių medžiagų, kurios padėtų greičiau pasveikti.

 

KITI POREIKIAI