Kaip rasti veiklių žmonių į savo komandą?

Šiame straipsnyje Jūs rasite keletą patarimų, kaip rekomenduoti Forever Living produktus kitiems žmonėms.

1. Pradėkite vartoti Forever produktus pats/pati.  Kai kitą kartą kas nors iš Jūsų draugų/giminių užeis pas Jus į svečius ir pamatys vieną ar kitą produktą, bent vienas iš trijų tikrai paklaus- „O kas čia?”  

Turėsite progą papasakoti daugiau ir nereikės pačiam/pačiai šio produkto siūlyti

2. „Kaip gyveni”

Kai kitą kartą susitiksite senei nematytą pažįstamą žmogų, ir jis paklaus, kaip sekasi, vietoje įprastinio atsakymo tiesiog imkite ir pasakykite – „gerai. Jau kuris laikas užsiimu tinklinės rinkodaros „versliuku” ir visai gerai sekasi. Jei nori, susitinkam kada ir papasakosiu plačiau”

3. „Gyvenu be vaistų”

Įsivaizduokite, kokia bus Jūsų pažįstamų reakcija, jei jie žino, kad jau seniai skundėtės kokiu nors negalavimu, bet jau kurį laiką galite apsieiti be vaistų ?  Susidomėjimas tikrai garantuotas! Imkite, ir papasakokite daugiau. (metodas tikrai išbandytas ir ypač pasiteisina tiems, kurie Forever produktų dėka iš tiesų atsikratė kurio nors negalavimo) 

4. „Tai statistikos verslas”

Visada atsiminkite, kad visuose be išimties versluose egzistuoja tam tikra statistika. Pavyzdžiui. Iš 20 žmonių, kurie išgirs apie šį verslą tik 7 pasidomės daugiau, 3 taps klientais, 1 taps partneriu ir taip pat darys verslą. 

Jums tiesiog reikalinga sistema, kuri žinią apie Jūsų veiklą ir rekomenduojamą produktą paskleis kuo didesniam žmonių skaičiui. Tokią sistemą Jums padės susikurti tas, kas į šį verslą Jus pakvietė.

5. Kvieskite į renginius.

Dalyvaukite Forever Living products organizuojamuose mokymuose ir renginiuose bei pasiūlykite juose sudalyvauti ir savo kolegoms, artimiesiems ar pažįstamiems. Taip ne tik Jūs patys sužinosite apie verslą bei produktus daugiau, bet galbūt šia veikla pavyks sudominti ir daugiau žmonių.

Įvairūs kompanijos organizuojami renginiai bei mokymai vyksta kiekvieną mėnesį. Peržiūrėkite artimiausių renginių grafikus. Į regioniniai mokymai nemokami, juose galite dalyvauti laisvai. Norint dalyvauti respublikiniuose renginiuose, reikia rezervuoti vietą iš anksto. Todėl jei norite sudalyvauti respublikiniame renginyje, susisiekite su mumis.

Regioninių mokymų tvarkaraštį rasite čia >>>

Respublikinių renginių tvarkaraštis įdėtas čia >>>

 

6. Nebūkite įkyrūs.

„Jei giminėje yra kažkas, kas užsiima tinklinės rinkodaros verslu, tai susitikus apie nieką daugiau neina su jais kalbėti, kaip tik apie jų verslą”.

Nesielkite šitaip. Užtenka, kad Jūsų pažįstami ar giminės apie Jūsų užsiėmimą vieną kartą sužinos ir viskas. „Spausti” savo pažįstamus ar stengtis jiems pripiršti taip pat dalyvauti šioje veikloje tikrai nereikia. Taip tik pasidarysite atgrasus ir su Jumis tikrai niekas nenorės daugiau bendrauti.

Būti ekscentrišku ir kasdien vaikščioti po miestą pasipuošus kompanijos atributika taip pat nerekomenduojame. Nedarykite iš savęs karikatūros.

Geriau užsiimkite savo reikalais ir pomėgiais. Kai žmonės, pamatys, kad Jūsų gyvenimo kokybė gerėja, patys su Jumis susisieks ir norės būti Jūsų verslo gyvenimo ir verslo dalimi.  

***

Tai tik keletas idėjų verslo plėtrai. Jei ir Jūs nuspręsite imtis šios veiklos ir tapsite mūsų komandos dalimi, mes Jums papasakosime daugiau būdų bei metodų, kaip sėkmingai rekomenduoti produktus bei verslą.