KAIP KURTI FOREVER VERSLĄ

 
Peržiūrėkite žemiau esantį video su garsu:
 

Tiek dirbant bet kokį darbą, tiek ir kuriant verslą, labai svarbu turėti konkretų veiksmų planą, ką, po ko, ir kaip daryti, kad šita veikla būtų sėkminga.

Savo komandos nariams, dirbantiems kartu su mumis, siūlome moderniomis technologijomis paremtus įrankius,  kurie  leis pradėti ir efektyviai vystyti tinklinio marketingo principais paremtą verslą, bei aplenkti konkurentus.

Jei ieškote galimybių sukurti verslą su minimaliomis investicijomis, pagerinti savo finansinę padėtį pasinaudojant IT technologijomis paremtais įrankiais, bendradarbiavimas su mumis tikrai bus jums naudingas!

Susisiekite su mumis per Facebook mesendžerį

 

Forever verslo kūrimo gairės

Šias gaires duoda Forever kampanija visiems, kurie nori užsiimti  Forever verslu.Apie kiekvieną žingsnį papasakosime plačiau ir detaliau. Dabar tiesiog siūlome susipažinti su darbo gairėmis, kaip sėkmingai kurit Forever verslą:

 

1. Žingsnis. Tapti 100 % vartotoju

Pirmiausia išbandykite pagrindinius Forever produktus pats. Kai Jums pats asmeniškai pajusite šių produktų naudą, apie tai ir kitiems papasakoti bus daug lengviau.

P.s. Kaip tapti vartotoju ir nuo ko pradėti žr. puslapyje https://verslas-aloe.lt/kaip-naujokui-uzsidirbti-pirmuosius-300-e.html

2. Žingsnis. Tapti didmenininku. 

Tik turėdamas asistant supervisor kvalifikaciją, Jūs galite registruoti naujus Forever vartotojus ir gauti bonusus nuo jų pirkimų. Didmenininku galite tapti trimis būdais:

  • pirmą kartą darydami užsakymą, įsigyjate rinkinį „Greitas startas”
  • bet kada vėliau, įsigydami rinkinį „Verslas dėžėje”
  • per du mėnesius, einančius vienas po kito įsigyti produktų, kurių vertė 2 CC

 

3. Žingsnis. Lankyti FLP organizuojamus renginius.

Bent kartą per mėnesį vyksta mokymai Jūsų regione, bei įvairūs kiti renginiai, kuriuos organizuoja kampanija. Šių mokymų metu Jūs daugiau sužinosite apie produktus  ir verslo kūrimą bei įgausite motyvacijos.

4. Žingsnis. Aiškiai įsivardinti tikslus Forever versle.

Kiek eurų per mėnesį norite uždirbti iš šio verslo? Kokius „antpečius” šiame versle norite turėti? Iki kada norite viso šito pasiekti? Susirašykite šiuos tikslus, ir susitikę/susisiekę su savo sponsoriumi aptarkite aptarkite juos. Jūsų sponsorius turi Jums padėti atsirinkti labiausiai Jums tinkančias priemones ir susidaryti darbo planą.

5. Žingsnis. Rekomenduoti produktus ir verslą.

Papasakokite apie savo patirtį Forever. Tam yra  internetas, socialiniai tinklai, Jūsų savo asmeniniai kontaktai.  (Mūsų komandos nariai apie tai gauna specialius papildomus mokymus)

6. Žingsnis.Tapti 4 kreditų klubo nariu.

Produktų už 1 kreditą suvartojate pats, bent už 3 kreditus produktų sunaudoja Jūsų komandos nariai. Kai tą pasieksite, Jūsų Forever verslas persijungs į „antrą pavarą”.

 7. Žingsnis. Pagalvoti ką pažįstate užsienio šalyse.

Įsijunkite tarptautinį sponsoriavimą ir naudodamiesi internetu plėskite savo verslą užsienyje.

8. Žingsnis. Parodyti kaip tapti 4 kreditu klubo nariu savo komandos nariams.

Padėkite kurti verslą savo komandos nariams. Stiprėjant Jūsų komandai, kartu stiprės ir Jūsų verslas

9. Žingsnis. Apsirašyti veiklos kalendorių ir planą.

Planuokite savo darbą ir susitikimus. Numatykite, kokiam skaičiui žmonių ir kaip KASDIEN papasakosite apie Forever. 

10. Žingsnis. Pozicionuoti save kaip sveiką ir aktyvų žmogų.

Reiks išmokti apie save sudaryti teigiamą įspūdį, šiek tiek pareklamuoti savo gebėjimus, verslą, talentus, stipriąsias puses ir taip toliau. 
 

Darykite tai + naudokite specialius, mūsų siūlomus įrankius,
ir patys greitai įsitikinsite tokio verslo nauda Jums!

Susisiekite su mumis per Facebook mesendžerį