Pristatymas ir grąžinimas

Užsakymo išsiuntimas

Jūsų apmokėtus užsakymus, kai visus užsakytus produktus turime vietoje, išsiunčiame per 1 darbo dieną.
Visus kitus užsakymus išsiunčiame iš karto, kai tik gauname produktų papildymą, įprastai  per 2-4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Jei produktų papildymas gali trukti ilgiau, apie tai Pirkėją papildomai informuojame el.laišku.

Prekių pristatymo kainos

  • Į LP Express paštomatą –  kaina: 1,99€
  • Kurjerio pristatymas nurodytu adresu –  kaina: 4,90 €
  • Klientui pageidaujant, galima apmokėjimas pristatymo metu (kai prekes pristato kurjeris), apmokėjimas per kurjerį papildomai kainuoja 2,49

 

Nemokamas pristatymas

į LP Express paštomatą nemokamai pristatome Užsakymus, kurie viršija 30 eur,  siunčiant kurjeriu į nurodytą adresą –  nemokamai pristatome užsakymus nuo 50 eur.

 

Prekių grąžinimas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija) patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, tinkamos kokybės maisto prekės (taip pat ir maisto papildai) yra nekeičiami ir negrąžinami.

Kitais atvejais visos prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos.

Prekės yra laikomos nekokybiškomis, jeigu pasibaigęs Prekių galiojimo terminas, Prekių sudėtyje yra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki Prekių transportavimo, perdavimo Pirkėjui yra pakitusi Prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, Prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų Prekių kokybės trūkumų.

Prekių grąžinimo sąlygos su Pirkėju derinamos individualiai, Pirkėjui kreipiantis į Pardavėją elektroninio pašto adresu [email protected]

Prekių grąžinimo atvejais už Prekes sumokėtus pinigus Pardavėjas grąžina Pirkėjui per 5 (penkias) darbo dienas nuo Prekių gražinimo dienos, pervesdamas pinigus į mokėtojo už Prekes banko sąskaitą, nebent Pardavėjas ir Pirkėjas susitaria dėl kitokio kompensavimo būdo

Jeigu pirkėjas nėra pasiekiamas užsakyme nurodytu adresu ar telefonu, arba per 3 dienas neatsiima siuntinio iš paštomato,  siuntų tarnyba grąžina prekes Pardavėjui. Tokiu atveju Pirkėjas apmoka prekių siuntimo ir grąžinimo išlaidas Pardavėjui.