Paskelbta Pakomentuoti

Naudokite šiuos produktus ne tik ištikus nelaimei ar ligai, bet ir profilaktiškai

Vartojant Forever kompanijos produktus neįmanoma tylėti. Su šiais produktais mūsų šeimą supažindino mano mama – ji dirba kartu su Birute Norkevičiene. Pirmasis mūsų išbandytas produktas buvo Dantų želė. Ilgesnį laiką ją naudoję pastebėjome akivaizdžią naudą burnos higienai. Man, kaip mamai, svarbiausia buvo tai, kad Dantų želė labai patiko vaikams, o jos naudojimas yra visiškai saugus.

Ilgainiui pradėjome domėtis kitais Forever kompanijos produktais ir siūlomomis galimybėmis. Praėjusių metų rudenį stipriai atšalus orams, lapkričio mėnesį susirgo mano dukra Greta – jai staigiai pakilo aukšta temperatūra. Į mokyklą sergančios leisti negalėjau.

Nedvejodama paskambinau Birutei ir apsitarėme, kokie Forever produktai būtų geriausi Gretos atveju. Pradėjome gerti Česnakų ir čiobrelių kapsules (po 2 kapsules kas 2 valandas), Forever Active Probiotic (po 3-4 kapsules kas 3 valandas), Absorbent–C (iki 6 tablečių pe dieną), Forever bičių pikį (iki 4 tablečių per dieną). Žinoma, neapsiėjome be sulčių – Greta gėrė savo mėgstamiausią Alavijų ir uogų nektarą.Taip pat gerklę purškėme Purškiamuoju raminamuoju losjonu, krūtinę ir padus tepėme Šildomuoju losjonu su alavijais.

Kitą dieną temperatūra nukrito iki 37 0C, Greta jautėsi truputį geriau, bet pradėjo kosėti. Tada prie visų produktų pridėjome Forver Lycium Plus. Visus produktus ji gėrė penkias dienas, kasdien mažinant dozes. Negaliu nepasidalinti Gretos žodžiais: „Ačiū mamytei, kad ji surado Forever produktus ir dėdei Vidui, kad davė mamytei kažką pasirašyti. O man labai labai patinka Forever Lycium Plus, Forever Kids, Bičių pienelis, kokteilis ir skystas muilas!”

Gretai pasveikus supratau, kad Forever produktai tikrai naudingi, tačiau tuo galutinai įsitikinau po to, kai pasveiko ir mano vyras Dainius. Jo liga „išlindo“ pradėjus gerti Alavijų ir uogų nektarą. Vieną rytą iki šiol sveiką Dainių iš lovos išvertė baisus skausmas. Iškart nuvykome į priėmimo skyrių. Čia Dainiui padarė echoskopijos tyrimą, po kurio išgirsta diagnozė visai nedžiugino: akmenligė. Mus išleido namo su rekomendacijomis gulėti karštoje vonioje ir gerti daug alaus. Skausmingi priepuoliai kartojosi kas 2 valandas.

Dainius vietoj alaus gėrė ARGI+ ir Alavijų ir uogų nektarą, daug vandens ir Forever Active Probiotic. Nepaisant to jį ištiko dar vienas, labai stipraus skausmo priepuolis, tačiau Dainius nebevažiavo pas gydytojus, vietoje to didino minėtų produktų dozes.

Negalėjau patikėti, kai rytojaus rytą vyras atsikėlė sveikutėlis ir su gera nuotaika išėjo į darbą.Džiaugiuosi, kad Dainiui pavyko greitai pasveikti, o jis pats turėjo progą įsitikinti, kad Forever produktai tikrai veiksmingi.

Dabar visa mūsų šeima sveika ir laiminga, o pats Dainius visiems perduoda šiuos žodžius: „Naudokite šiuos produktus ne tik ištikus nelaimei ar ligai, bet ir profilaktiškai. Tuomet būsite sveiki bei laimingi“.

Ingrida ir Dainius Krušinskai, Alytus

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *