kaip prižiūrėti odą žiemą

Grožio patarimai šaltuoju metų laiku

Žiemą plaukams reikia ypatingos priežiūros. Mes, plaukų stilistai, tą žinome, ir primename tai savo klientams. Stojus šaltiems orams kraujagyslės susiaurėja, ir į plaukų folikulus patenka mažiau deguonies bei maistinių medžiagų, todėl ilgainiui plaukai gali išplonėti ir imti slinkti. Tokiais atvejais išbandome įvairius produktus, tikėdamiesi rasti plaukų slinkimo priežastį.

Prabėgo jau ketveri metai nuo to laiko, kai pirmą kartą išbandžiau Forever plaukų priežiūros priemones. Tuo metu jomis nelabai pasitikėjau, bet tik todėl, kad mažai apie jas žinojau! Dabar esu dėkinga, nes mano plaukai atrodo puikiai.

Šias priemones pradėjau naudoti ir savo grožio salone, kur rekomenduoju jas kasdienei klientų plaukų priežiūrai bei tuomet, kai reikia atkurti pažeistus plaukus. Rezultatas visuomet būna puikus! Žiemą galima įsigyti pačių įvairiausių spalvų ir formų kepurių, ir manau, kad šaltuoju metų laiku tai geriausia apsauga. Tačiau galvos apdangalas turi būti tinkamas, kitaip plaukams tik pakenksite. Per daug aptempta kepurė neleidžia galvos odai kvėpuoti, plaukai riebaluojasi ir gali tapti palankia terpe mikroorganizmų dauginimuisi. Todėl nemažai žmonių visai nenešioja kepurės, tačiau tai nėra išeitis.

Be to, kartais nė nepagalvojame, kad šaltuoju metų laiku mūsų aprangą sudaro vis daugiau ir daugiau sluoksnių, o drabužiai tampa vis storesni. Nuolatinė trintis pažeidžia plaukų paviršių. Sausas patalpų oras ir vėjas taip pat kenkia plaukams, pažeisdamas išorinį jų sluoksnį. Plaukai tampa šiurkštūs. O liesdamiesi prie palto ir kitų drabužių plaukai gali įsielektrinti.

Kita žiemą dažnai pasitaikanti problema – pleiskanos. Viršutinis odos sluoksnis, epidermis, nuolat atsinaujina: ląstelės atitrūksta nuo jo paviršiaus ir pasišalina. Tos dalelės dažniausiai tokios mažos, kad jų nė nepastebime. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių galvos odos atsinaujinimas gali pagreitėti, ir tada atitrūksta didesnės epidermio dalelės. Taip gali nutikti todėl, kad žiemą valgome daugiau riebaus ir sunkaus maisto. Tačiau pleiskanų atsiradimo priežastys gali būti įvairios, ir problemą kiekvienu atveju reikėtų spręsti individualiai. Gera žinia ta, kad nustačius pleiskanų atsiradimo priežastį ar priežastis, po dviejų trijų procedūrų galvos oda ir vėl gali būti sveika.

Įdėjus šiek tiek pastangų plaukai bus gražūs, išpuoselėti, sveiki ir spindintys, be to, išvengsime jų slinkimo. Metas pasidomėti, kaip šaltuoju metų laiku pasirūpinti plaukais.

KĄ DARYTI ?

Pradėkite nuo subalansuotos mitybos! Mūsų organizmas nuolat naudoja įvairias maistines medžiagas, todėl turime jas papildyti. Jei negauname pakankamai esminių aminorūgščių, plaukų būklė prastėja, todėl svarbu žiemą tinkamai maitintis.

Vienas geriausių pasirinkimų – Aloe Vera nektaras.

Forever Active Probiotic – atlieka svarbų vaidmenį, kad žarnyno mikroflora būtų sveika, o maistinės medžiagos efektyviai pasisavinamos.

Nature-Min sudėtyje yra lengvai pasisavinamų mineralų, kurie taip pat svarbūs šiuo metų laiku.

VIT♀LIZE™ Women maisto papildas moterims, sukurtas remiantis moksliniais tyrimais. Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormonų veiklą.

Forever Daily – tai pažangus maisto papildas, kuriame yra vitaminų, mineralų ir biologiškai aktyvių medžiagų. Remdamasi savo patirtimi, rekomenduoju plauti plaukus ne dažniau kaip du kartus per savaitę drungnu vandeniu. Per dažnai plaunami plaukai greičiau riebaluojasi, ir mes pakliūname į užburtą ratą!

Plaukų plovimui patarčiau naudoti Šampūną su alavijais ir simondsijomis, nes jis švelniai valo galvos odą, atkuria jos pH bei padeda išvengti plaukų slinkimo.

Plaukus labai svarbu drėkinti, ir tam puikiai tinka Kondicionierius su alavijais ir simondsijomis. Kondicionierius lengvai susigeria į plaukus, ir jie tampa gerai sudrėkinti ir paklusnūs.

Norint išvengti sausų ir suskilinėjusių galiukų, svarbu naudoti įvairius serumus ir losjonus. Norėdama atgaivinti ir sudrėkinti išsausėjusius plaukus, pasidarau kaukę iš serumo Alpha-E Factor ir Losjono su alavijais, ir ištepusi ja plaukus šiek tiek pamasažuoju galvos odą.

Purškiamas raminamasis losjonas puikiai tinka prižiūrėti galvos odą ir plaukus bei padeda išvengti plaukų slinkimo. Aš jį naudoju prieš džiovindama plaukus.

Man labai patinka tai, kad turėdama nuostabius Forever produktus galiu pasiūlyti individualius sprendimus visiems, norintiems turėti gražius ir sveikus plaukus, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties! Tai tik keletas patarimų, tačiau viskas priklauso nuo jūsų.

Grožis prasideda iš vidaus, ir kalba pats už save!

Parengta pagal Vengrijos žurnale spausdintą medžiagą + HAJNALKA SIKLAINE (Forever menedžerė, kirpėja, makiažo specialistė) straipsnį

FOREVER | 2018 m. vasaris