TARPTAUTINIS SPONSORIAVIMAS

Kai tiek daug mūsų tautiečių yra išvykę gyventi ir dirbti svetur, anksčiau ar vėliau atsiras poreikis į Forever užregistruoti gyvenančius kitur.

Kiekvienoje šalyje, kur veikia Forever, yra atskiras biuras (kartais vienas biuras kelioms šalims). Daugumos šalių biurai leidžia registruoti naujus narius tiesiai per svetainę foreverliving.com, kai kuriose šalyse (tarp jų ir LIetuvoje) yra sukurtos atskiros svetainės registravimui.

Taigi, kaip užregistruoti naują pirkėją/komandos narį užsienyje

1.Eikite į https://foreverliving.com/

2. Kairėje viršuje susiraskite Jums reikalingą šalį

3. Spauskite „Join”

4. Jei tos šalie biuras leidžia užregistruoti naujus narius per foreverliving.com svetainę, Jums atsidarys registracijos forma. Tada tiesiog skaitykite, ką ten rašo ir pildykite reikalingus duomenis.

 

 

Ką daryti jei paspaudus mygtuką „JOIN” atsidaro ne registracijos forma, bet tos šalies biuro informacija?

 

Jei paspaudus mygtuką „JOIN” atsidaro ne registracijos forma, bet tos šalies biuro informacija, reiškia yra sukurta atskira svetainė naujų narių registravimui.

Tokiu atveju reikia viename iš žemiau pridėtų dokumentų susirasti tą šalį ir paskaityti apie naujų narių registravimo tvarką toje šalyje. 

Kiekvienas biuras yra paruošęs informaciją apie tai, kaip užregistruoti naujus klientus ir Forever verslo savininkus to biuro aptarnaujamoje šalyje (šalyse).

Šiuose dokumentuose rasite visas reikalingas nuorodas, bei kaip iš tos šalies išsimokėti bonusus į savo sąskaitą. Todėl rekomenduoju apie Jums reikalingą šalį paskaityti šiose dokumentuose net ir tada, jei atitinkamos šalies biuras leido užregistruoti naują narį tiesiai per Foreverliving.com svetainę.

 

EUROPOS ŠALYS >>>

AZIJOS IR RAMIOJO VANDENYNO ŠALYS >>>

AFRIKOS ŠALYS >>>