Esu laiminga ir dėkinga už galimybę būti Forever kompanijos dalimi.

Pasirinkimas vieną 2015 metų pavasario dieną dalyvauti paskaitoje pakeitė visą likusį mano gyvenimą.Kadangi esu žingeidi, viskuo domiuosi, tad negalėjau praleisti kolegų pakvietimo į paskaitą apie alaviją. Alavijas, auginamas ant palangės, man buvo gerai žinomas ir jį ne kartą teko ragauti su medumi. Tad nenueiti į paskaitą aš tiesiog negalėjau.

Kaip sakė Richard Bach, „bet kuris žmogus tavo gyvenime atsiranda, visi
tavo gyvenimo įvykiai vyksta todėl, kad tu juos prisišauki. Pats turi nutarti, ką su jais daryti“. Taip mano gyvenime atsirado menedžerė Aldona Graikšienė iš Klaipėdos, jos pagalba, patarimai ir noras padėti bei Forever kompanija su nuostabiais produktais.

Išgirdusi apie alavijo ir Forever produktų galimybes pagalvojau, kad padėsiu savo artimiesiems ir sau pagerinti sveikatą. Kai pradėjau vartoti atūralius produktus, juos įsimylėjau, išmečiau visus cheminius vaistus ir jau dveji metai man jų nereikia.

Nors turėjau aukštą kraujo spaudimą, jį lengvai susireguliavau su Forever produktais. Patikėjau produktais ir pradėjau lankytis visuose kompanijos renginiuose, nes man reikėjo žinių. Kur vyko renginiai, ten buvau ir aš: Plungėje, Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje… Iš renginių grįždavau geros nuotaikos, pakylėta, jaučiau, kad su puikių lektorių pagalba augu kaip asmenybė. Aš sau leidau mokytis naujos veiklos ir buvau kantri. Tik dabar, įvykdžiusi Supervisor kvalifikacijos reikalavimus, supratau, kad pasirinktas kelias buvo teisingas.

Per du metus vartojimo ir atkaklaus mokymosi, įgijau patirties, ji man suteikia drąsos ir pasitikėjimo savimi, produktais, kompanija.

Kai produktai padėjo man, įsitikinau jų veiksmingumu, norėjau, kad ir mano aplinkoje esantys žmonės tai išbandytų. Pradėjau dalintis žiniomis ir informacija, norėjau visiems padėti ir patarti. Deja, ne visi mane išgirsta ir tiki. Tačiau mes kiekvienas turim savo pasirinkimą.

Dabar mano tikslas pasikeitė. Per tuos du metus aš patikėjau savimi ir supratau, kad noriu ir galiu daugiau. Noriu savo gyvenimo dalį, kai jau turėsiu daugiau laisvo laiko, praleisti oriai, dirbti prasmingą darbą, noriu suteikti žmonėms galimybę patirti, kokie puikūs yra Forever produktai, kaip jie gali pasitarnauti jų gyvenimo gerovei.

Forever kompanijos dėka tobulėju kaip asmenybė, padedu kitiems, su sigrąžinau sveikatą ir tapau jaunesnė – niekas man neduoda tiek metų, kiek iš tikrųjų yra. Tuo labai džiaugiuosi.

B. Njumenas knygoje „Kilkite kartu su ereliais“ rašo:
Kuo aukščiau kyli, tuo puikesni vaizdai tau atsiveria.
Pradėk kopimą ir nė akimirkai nesustok.
Atkakliai siek viršūnės.

Tad mano siekiamybė – Menedžeris-Erelis. Erelis simbolizuoja ištvermę, jėgą ir laisvę. Noriu išsiugdyti ereliui būdingas savybes ir esu įstikinusi, kad man tai pavyks. Juk mokausi iš geriausių lektorių, dirbu geriausioje kompanijoje ir su geriausiais pasaulyje natūralias produktais.

Esu laiminga ir dėkinga už galimybę būti Forever kompanijos dalimi.

Stasė Ciparytė

2017 m. spalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *