Šių produktų dėka po 6 mėnesių numečiau 25 kg.

Su Forever kompanija susipažinau 2013 m. kovo mėnesį. Mane pakvietė į renginį. Ten nuvykęs išgirdau labai įdomių dalykų. Iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau į kompanijos veiklą ir negalėjau patikėti, kad Forever produktai gali būti tokie galingi, kad gali taip stipriai padėti žmogui.

Surizikavau. Išklausęs kitų žmonių atsiliepimus pradėjau vartoti Forever produktus. Gėriau Aloe Vera sultis, kokteilį Forever Lite Ultra, ARGI+. Šių produktų dėka po 6 mėnesių numečiau 25 kg.

Papildomai dar vartojau Žalumynų laukus, Česnakų ir čiobrelių kapsules, Forever Active probiotic. Šie produktai padėjo pagerinti sveikatą, suteikė daug jėgų, atsistatė organizmo imuninė sistema, kuri buvo labai nusilpus.

2005 m. sužinojau, kad sergu Bechterevo liga. Iki pažinties su Forever kompanija septynerius metus kovojau su nežmoniškais sąnarių skausmais, bemiegėm naktim, staigiais pabudimais iš miego nuo skausmų, sukeltų sustingusių sąnarių. Kiekvieną dieną sukandęs dantis žengdavau gatve ir galvodavau, ką man atneš rytojus.

Mano gyvenime atsiradusi Forever kompanija įpūtė optimizmo, noro gyventi su šypsena, nesiskųsti esama padėtimi, siekti tikslų, kurie anksčiau atrodė nepasiekiami. Forever produktų dėka mano liga traukiasi. Nebejaučiu diskomforto judant, sąnariai nebestingsta. Metai bėga į priekį, o aš jaučiuosi vis geriau. Mano gyvenimo kokybė pasikeitė į gerą.

Šiandien jau ir aš galiu padėti kitiems žmonėms, kurie gyvena su skausmu ir prie jo taikosi. Mielai ištiesiu pagalbos ranką, dalydamasis patirtimi ir rekomenduodamas Forever produkciją. Forever kompanija tikrai kiekvienam suteiks sveikatos, atsiras energijos ir geros nuotaikos!

Mane į naują gyvenimą palydėjo Laura ir Arimas Abukavičiai, taip pat ir Elena Lagoda. Šiems žmonėms aš esu ir būsiu dėkingas visą likusį gyvenimą. Ačiū.

Saulius Butkevičius, Panevėžys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *