Paskelbta Pakomentuoti

Auksinis žirniukas

Manau nesuklysiu teigdama, jog dauguma iš mūsų savo gyvenimus su Forever kompanija susiejo dėl aukščiausios kokybės produktų ir stebimų puikių sveikatos gerėjimo pavyzdžių. Ne išimtis ir mūsų šeima. Apie produktus pasakyti, kad jie tikrai geri – nieko nereiškia. Norint juos tinkamai įvertinti, reikia išbandyti.

Nelinksma mūsų istorija (tikimės, jog su laiminga pabaiga), prasidėjo prieš 19 metų. Maistinių medžiagų trūkumas žmogaus organizmui reiškia labai daug – tai supratau išgirdusi sūnaus diagnozes. Gimusiam vaikui buvo diagnozuota gili hipotrofija, trečdalio kūno svorio netekimas, kurį lėmė neaiškios kilmės infekcija. Vėliau išryškėjo įgimta širdies yda – širdies pertvaros defektas. Kūdikiui buvo lašinamos maistinės medžiagos – gliukozė ir ringerio tirpalas, duodamos bifido ir lakto bakterijos.

Vaikas augo sunkiai, labai lėtai priaugdamas svorio, todėl kiekvienas priaugintas gramas buvo didžiausias pasiekimas. Būdamas 6 mėnesių berniukas susirgo plaučių uždegimu.

Gydant labai stipriu antibiotiku (Gentamicinu) jo žarnyne nebeliko jokios mikrofloros. Paprastai tariant, visas vaiko suvalgytas maistas niekuo nepakitęs būdavo pašalinamas iš organizmo.

Nuo šio momento prasidėjo gyvenimas, kurį vargu ar galėtume pavadinti gyvenimu. Tai veikiau buvo kova dėl išgyvenimo. Nuskambėjo dar viena baisi diagnozė, turėjusi sunkias pasekmes vaiko vystymuisi – disbakteriozė. Šios baisios diagnozės pasekmės – sutrikęs vaiko augimas ir vystymasis visomis prasmėmis, nuolatinis diskomfortas, pilvuko pūtimas, neprognozuojamas viduriavimas, kurio negalėjome kontroliuoti jokiomis dietomis ar draudimais nevalgyti vieno ar kito produkto.

Nuolatinis palydovas vaiko augime – probiotikai. Juos sūnus turėjo vartoti nuolatos, keletą kartų per dieną. Krizės momentais, kai viduriavimo sustabdyti nepavykdavo, vaistinėse parduodamo probiotiko dienai reikėdavo 6-8 kapsulių. Rezultatas jausdavosi neilgai. Užburtas ratas sukosi ir bėdų tik daugėjo. Berniukas augo sunkiai. 17 metų jo ūgis buvo 162 cm, o svoris nesiekė 40 kg.

Taip buvo iki 2012 metų kovo mėnesio. Vieną popietę buvau pakviesta į pristatymą, kuris daug ką pakeitė mūsų šeimoje. Jo metu vienas ištartas žodis – probiotikas – viską pakeitė. Užpildžiau distributoriaus pareiškimą ir padariau užsakymą. Jame, be abejonės, buvo Forever Active Probiotic ir Aloe Vera sultys. Vaikinui nieko daug nepasakojau – tik pasakiau, kad tuos žirniukus dabar reikės naudoti vietoje Linex, nes pasikeitė pakuotė. Vartojo po vieną žirniuką kaip ir rekomenduojama. Po dviejų savaičių savo savijautą sūnus pakomentavo: „Man geriau, ne taip pučia pilvą“.

Baigiantis mėnesiui pats paprašė nupirkti „žirniukų“, nes jautėsi geriau. O geriau reiškia, kad viduriavimas liovėsi. Antrą mėnesį vartojimas pasipildė Aloe Vera sultimis, savijauta pagerėjo 100 procentų – viduriavimas iš viso nepasireiškė.

Trečią mėnesį sūnus vartojo Forever Active Probiotic, Aloe Vera sultis ir Nature-Min. Ketvirtą mėnesį apie tokį nepatogų reiškinį, kaip viduriavimas, visai pamiršome ir toliau pakaitomis vartojome kitus produktus: Forever Arctic Sea, Forever Daily, Kalcį, Nature-Min, Forever Immublend.

Produktų vartojimo rezultatas yra toks – sūnaus ūgis 167,5 cm, svoris 45,5 kg. Nors sveikatos pažymoje įrašas „Per mažas“ vis dar yra, mūsų tai neliūdina, nes mes jau supratome, ką žmogui reiškia maistinių medžiagų trūkumas.

Turime kokybiškus Forever produktus, žinome, kuo jie yra ypatingi, ir galime sau padėti įveikti esančias problemas bei užkirsti kelią gresiančioms bėdoms. Jau nebesuvokiu, kaip mes galėjome išsiversti be šių produktų anksčiau. Forever produktus vartoja visa mūsų šeima ir labai tuo džiaugiasi.

Klausantiems linkime išgirsti, kalbantiems būti išgirstais. Tuomet rezultatai bus geri.

Edita Juškienė, Utena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *