Paskelbta Pakomentuoti

Per penkerius metus dirbant su Forever produktais mačiau daug laimingų veidų, nes žmogus laimingas tada, kai yra sveikas.

Joniškio rajone, Kriukų kaime gyvena Nijolė. Su ja susipažinau prieš trejus metus, tuo metu jai labai skaudėjo pilvo apačią. Ji manęs paklausė ar galėčiau padėti. Aš pasiūliau Nijolei pasidaryti tyrimus, nes norint pasiūlyti produktą reikia žinoti problemą. Po tyrimų sužinojom, jog Nijolės gimdoje yra didėjanti trijų centimetrų mioma. Medikai pasiūlė operuotis, nes pati ji nepranyks.

Pasiūliau Nijolei pabandyti Alavijų ir uogų nektarą, Forever bičių pikio ir Česnako ir čiobrelio kapsules. Po penkių mėnesių produktų naudojimo Nijolė man paskambino ir paklausė, kiek ilgai dar turės gerti sultis ir tabletes, nes jaučiasi gerai, nieko neskauda. Aš jai vėl patariau pasidaryti echoskopiją ir mano dideliam nustebimui mioma nebebuvo nė pusės centimetro dydžio.

Iš džiaugsmo Nijolė apsiverkė ir paklausė, kaip galėtų atsidėkoti. Ji nesuprato, kad man didžiausia padėka tapo jos pasveikimas. Praėjus septyniems mėnesiams po produktų vartojimo, mioma išnyko visai.

Dar viena labai džiugi istorija nutiko mažai mergytei Lieputei, kuri gyvena Kuršėnuose. Prieš pora metų vieno pristatymo metu, jo šeimininkė Jurgina prasitarė, kad į pristatymą labai norėjo ateiti jos kaimynė Dalia, tačiau negali, nes turi užmigdyti dukrą. O dukrytė serga odos liga, nuo kurios jai labai niežti.

Išgirdusi tai, paprašiau, kad kaimynė ne tik ateitų pati, bet ir atsivestų mergaitę, nes žinojau, kad galiu jai padėti. Mama atėjo su trijų metukų mergyte ant rankų, pamačius ją, mano kūnas nuėjo pagaugais. Vaikas visas nusikasęs ir spuoguotas, o delniukai net užbintuoti – nukasyti tiek, kad šlapiavo.

Aš tuoj nupurškiau Liepą su Purškiamuoju raminamuoju losjonu ir pradėjau vesti pristatymą. Dalios kaimynės keletą kartų mane pertraukė, stebėdamosi, kad pirmą kartą mato, jog Liepa nesikaso. Mama pasakojo, kad mergytę gydė ir medikai, ir žolininkai, bet nebuvo norimo rezultato. Po to, kai mama pamatė, jog losjonas padeda, užsakė mergytei Forever Alavijų ir persikų nektaro ir Forever kremo su bičių pikiu.

Kai po mėnesio nuvažiavau aplankyti mažosios ligoniukės, ji atrodė labai gražiai, mama laiminga, nes vaikui beveik nebeniežėjo. Dalia pasakė, kad produktai nuostabūs ir be jų nebegali gyventi, o jos sesuo Virginija, kuri buvo atvažiavusi atostogoms, pamačiusi dukterėčią užsiregistravo kompanijoje ir sėkmingai darbuojasi.

Tokie rezultatai yra didžiausias atlyginimas dirbant su Forever produktais.

Lina Paulauskiene, Šiauliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *