Paskelbta Pakomentuoti

Praėjus trims mėnesiams nuo produktų vartojimo pradžios numečiau 21 kilogramą.

Kompaniją Forever atradau tik 2013 metų spalio mėnesį. Mačiau, kaip dalinamasi informacija socialiniuose tinkluose apie nuostabius produktus, bet parašyti ir pasiteirauti nedrįsau dar ilgokai.

Esu namų šeimininkė. Prieš pusantrų metų su vyru sulaukėm šeimos pagausėjimo. Po nėštumo liko svorio, o po gimdymo būdama namie ir augindama sūnų priaugau dar. Ilgai nesijaučiau blogai, kad esu apvalių formų.

Tačiau spalio mėnesį sumušiau visus svorio rekordus, tada svėriau 107,8 kg. Pradėjau dusti lipdama laiptais į ketvirtą aukštą, skaudėjo sąnarius. Po nėštumo dar liko rūgštingumo problemos, nesvarbu, kokį maistą valgydavau. Po nėštumo liko dar viena problema, ji realiai niekam nematoma, bet man kėlė diskomfortą – likus gerai savaitei iki gimdymo atsirado hemorojus. Taip pat susidūriau su pienlige. Moterys mane supras, kokia tai nemaloni ir bjauri liga.

Nusprendžiau ieškoti pagalbos. Domėjausi sporto klubais, tačiau sportas man nepatiko nuo mokyklos laikų. Teko laikytis dietų, bet jos nebuvo veiksmingos, nes po jų vėl grįždavau prie įprasto gyvenimo būdo, o svoris irgi grįždavo su kaupu.

Pirmieji produktai, nuo ko pradėjau pažintį su Forever buvo Forever Ultra Lite kokteiliai, Forever Fiber skaidulos, Aloe Vera sultys. Gerdama Aloe Vera sultis, pamiršau, kas yra rūgštingumas, nebereikėjo eiti į vaistines ir pirkti vaistų rūgštingumui mažinti. Vartodama produktus pasiekiau rezultatą – po mėnesio minus 10,3 kg. Praėjus trims mėnesiams nuo produktų vartojimo pradžios numečiau 21 kilogramą. Man tai buvo didžiulis pasiekimas.

Didžiavausi savimi, jog sugebėjau susiimti, pripažinti sau, kad turiu problemų su svoriu ir jas išspręsti. Komentarų dėl kokteilių vartojimo, sulaukiau visokių, pvz., „Kam tau tie kokteiliai, nejau be jų nesugebi numesti svorio? Laikykis, va, kaip aš dietų…“ Džiugu, kad sugebėjau nepalūžti po tokių pasakymų, o eiti tolyn aukštai iškėlus galvą ir siekti rezultatų.

Vėliau, numetus svorio, ėmiausi tvarkyti kitas problemas: pienligę apmažino skystas Aloe Vera muilas bei Aloe Vera gelis, hemorojų taip pat mažina Aloe Vera gelis. Pagaliau ir sūneliui atradau puikų, odos neerzinantį ir nesausinantį prausiklį – skystą Aloe Vera muilą.

Nuo jaunystės turėjau dar vieną problemą – kraujuojančias ir jautrias dantenas. Šitą problemą padėjo išspręsti Aloe Vera dantų pasta. Su šita priemone drąsiai valau dantukus ir savo sūneliui, nes joje nėra fluoro. Taip pat sūneliui duodu Forever Kids vitaminus – skanu ir sveika.

Su produktais dar tik susipažįstu – dar daug jų neišbandyta, neišragauta, neužsitepta. Bet artimiausiu metu, po truputėlį tikiuosi išmėginti viską, o išmėginus rekomenduoti produktus kitiems, besirūpinantiems savo ir savo artimųjų sveikata.

Šarūnė Keršulienė, Panevėžys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *