Paskelbta Pakomentuoti

Gyvenu ir lieknėju

Zita Reipienė

Nuo pat atėjimo į Forever kompaniją stengiausi susipažinti su kuo daugiau produktų. Į naująją savo veiklą pirmiausia žiūrėjau kaip į galimybę tapti sveikesne, tad nelaukiau kažkokių ypatingų progų, neieškojau sveikatos problemų, kad įsitikinčiau produktų veiksmingumu.

Tikėjau, pasitikėjau, lankiau paskaitas, skaičiau, domėjausi, rinkausi, kas man vienu ar kitu atveju būtų reikalingiausia. Žavėjo kompanijos filosofija, žmogų matanti kaip visumą, vienovę, įsisąmoninau, kad tik kompleksiškai, sistemiškai mąstydami, koreguodami (ar keisdami) gyvenimo būdą galime pajausti ryškesnius savijautos (ar sveikatos) pokyčius.

Šiuo metu su didžiausiu malonumu aš ir visa šeima vartojame higienos priemones. Galėčiau teigti, kad myliu odos priežiūros rinkinį Sonya. Smagu kas rytą ruoštis į darbą, nes dekoratyvinė kosmetika ir nuotaiką pakelia, ir dienai suteikia spalvų. Kad išsaugočiau sveikatą, nuolat vartoju 3-4 papildus. Jaučiuosi puikiai, pamažu, atrodo, jaunėju, nors ne taip, kaip norėtųsi.

Ir vis dėlto. Svajojau apie kažką, kas leistų akivaizdžiai man pačiai pajausti produktų veiksmingumą. Kai į Lietuvą atkeliavo F.I.T. programa, nedvejojau nė akimirką – įsigijau programą ir iškart ėmiau jos laikytis. Aišku, pirmiausia CLEAN 9. Šiandien galiu atsakyti, ar galima geriau atrodyti ir jaustis vos po 9 dienų. Pati viską patyriau savo kailiu.

Programos pradžioje mano išmatavimai (klubai-liemuo-krūtinė) buvo tokie: 104-86-100 cm. Po 9 dienų jie gerokai pasikeitė: 100-78-95 cm, apimtys sumažėjo nuo 4 iki 6 centimetrų. Svoris šiek tiek šokinėjo, bet po 9 programos dienų ir tolesnių žingsnių, per 23 dienas nukrito 9 kilogramai. Drabužių dydžiai sumažėjo nuo 42 iki 38. Bet ne tai man svarbiausia. Svarbiau kiti dalykai. Pasitikrinau, kad kai noriu, tai ir galiu.

Programos laikymosi dienomis kilo kelios beprotiškos idėjos, kurias tikrai įgyvendinsiu.
Lanką sukdavau tik į vieną – dešinę pusę. Išmokau sukti ir į kairę (ačiū gerb. Jolantai) ir suku nė kiek ne mažiau, ne prasčiau kaip į dešinę. Mano pavyzdys paskatino dar kelis žmones laikytis programos ir jiems puikiai sekasi. Mankšta, sportas, pratimai tapo svarbi kiekvienos mano dienos dalis. Jaučiuosi puikiai – gyvesnė, lengvesnė, kūrybiškesnė, dailesnė, harmoningesnė.

Dar turiu pasakyti, kad griežtai laikiausi programos nurodymų, patarimų, plano. Pirmos dvi dienos nebuvo sunkios, nes žinojau, kad jos sunkiausios ir buvau tam pasiruošusi. Smagiausia buvo, kai 7 programos dieną viena kolegė aiktelėjo – ką tu čia sau pasidarei?

Pasibaigus programai buvo liūdnoka žiūrėti į saldainius „Vilnius“ ir suprasti, kad jų visai nesinori. O galėdavau nesunkiai suvalgyti 5-7 iškart. Kažkas gyvenime pasikeitė?

Taigi, vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad su Forever programa F.I.T. jau žengus pirmą žingsnį jau po 9 dienų, galima ir geriau jaustis, ir geriau atrodyti, ir drąsiau svajoti.

Zita Reipienė, Miroslavas, Alytaus raj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *