Paskelbta Pakomentuoti

Vartojant Forever produktus atsirado noras ne tik matyti problemas, bet ir ieškoti sprendimų

Man labai malonu, kad gavau progą pasidalinti savo pačios patirtimi su jumis. Jau dešimtmetį naudoju Forever produktus ir per šį laikotarpį teko išbandyti įvairias produktų programas, kurios padėjo kraujotakai ir sąnariams.

Kiekvienam iš mūsų teko patirti įvairių išgyvenimų. Vaikystėje esu patyrusi avariją, daug operacijų. Tuo metu man niekas nesiūlė jokios psichologinės pagalbos ir daug metų mane lydėjo baimės ir nerimas. Aš niekaip neišdrįsdavau vairuoti automobilio. Vartojant Forever produktus, nepaisant visų praeities išgyvenimų, bendra emocinė nuotaika ėmė gerėti, atsirado noras ne tik matyti problemas, bet ir ieškoti sprendimų.

Visi gerai žinome, kad kalėdinis laikotarpis pridaro daug rūpesčių sveikatai. Tas pats atsitiko ir man. Per savo nesusivaldymą tapau švenčių auka. Sutriko virškinimas, išgyvenau tulžies akmenligės priepuolį. Echoskopiniai tyrimai parodė, kad tulžies pūslė turi įgimtą defektą ir ji kaupia akmenis. Tuo metu dėl operacijos susilaikiau ir nutariau dar kartą grįžti prie CLEAN 9, kurią ne kartą esu naudojusi praeityje, virškinimo sistemos darbo gerinimui.

Pradėjusi programą pajutau labai greitą efektą, dingo pilvo pūtimas, spazmai, pamažu mažėjo kiti simptomai. Po CLEAN 9 jaučiausi puikiai ir nutariau tęsti F.I.T.1 (tęstinumas) ir F.I.T.2 (stabilumas). O praėjus visas tris programas likau ypač sužavėta. Mano apimtys sumažėjo 9 cm. Nukrito 7 kg, o metabolinis amžius atjaunėjo 15 metų. Kartu susitvarkė virškinimas, pagerėjo miegas, atsirado darbingumas, geros emocijos, netgi didesnis pasitikėjimas. Pagaliau pradėjau vairuoti automobilį!

Galiu patarti moterims, kurios norėti turėti vaikų ir negali, tikrai išbandykite šias programas. Nuoširdus patarimas jums: šios programos sustiprina ir atjaunina organizmą. Tai parodė netgi mano medicininiai tyrimai. Dar pastebėjau, kad programos ne tik valo organizmą, bet ir pakelia dvasinį lygmenį, nes per didelis maisto kiekis apsunkina kūną ir dvasią.

Suprantama, tai nėra stebuklas, tačiau puikios priemonės padedančios kažką padaryti. Teisingai jomis pasinaudojus galima gyvenimo vadžias laikyti tvirčiau ir pasiekti tai, ko norima. To visiems linkiu!

Neringa Šeškauskienė, Panevėžys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *