Neįgaliojo vežimėlis – ne mano svajonė

Nuo paauglystės sąnarių skausmai, tinimai, gėlimai buvo nuolatiniai mano savijautos palydovai. Kai skausmas būdavo nepakeliamas, gerdavau gydytojų paskirtus vaistus, o kai keliai ar čiurnos ištindavo, gelbėdavo fizioterapinių procedūrų kursas.

UV spinduliai, parafino vonelės, elektrofarezė, gydomasis purvas, mineralinės vonios laikinai pagerindavo sąnarių būklę, sumažindavo uždegimus ir skausmą. Negalavimai kartodavosi keletą kartų per metus. Gydytojų diagnozės keitėsi: poliartralgija, artrozė, galima podagra ar Becterevo liga. Visuomet sąžiningai vartojau gydytojų paskirtus vaistus. Gydžiausi sanatorijoje. Būklė pagėrėjo, bet po keleto metų vėl viskas pradėjo kartotis.

Vartojau ne tik vaistus, po 2-3 mėnesius vartodavau kelių rūšių maisto papildus, skirtus sąnarių būklei pagerinti, tačiau savijauta blogėjo.

Skaudėjo stuburą, klubus, čiurnas, riešus, pėdų sąnarius, o kairė čiurna ir riešas nuolat būdavo patinę, skausmingi, nejudrūs. Ypač skaudėjo bėgant, šokant, sportuojant. 5 metus 2 kartus per savaitę mankštinausi sporto salėje, deja, mano sąnarių judrumas mažėjo. Gyvenimo kokybė buvo prasta: negalėjau sėdėti ant minkštos kėdės, stovėti ilgiau nei 20 min., lipti laiptais, atsiklaupti ir atsistoti, pasilenkti, apsiauti aulinukus ir užtraukti užtrauktuką, užsimauti kojines.

Apie 10 metų nenešiojau batų su aukštesne pakulne, nes po nakties miego nuo stuburo skausmo sunkiai pakildavau iš lovos. 2007 m. diagnozuota juosmens osteochondrozė, diskozė, stuburo išvarža, ryški disko degeneracija.

2008 m. rekonstruojant tėvų namus teko daugiau ir sunkiau dirbti. Jaučiau, kad sveikata blogėja. Skaudžiausia buvo, kai supratau, kad negaliu panešioti savo anūkų, nes naktį tirpdavo rankos ir baisiai skaudėjo nugarą. Jaučiausi labai blogai, nes negalėjau nieko dirbti. Net jūra džiaugsmo neteikė – negalėjau atsigulti ant paplūdimio smėlio, nes nepajėgdavau atsistoti, sudėtinga buvo rinkti miške grybus, uogas.

Taigi, kai 2011 m. išgirdau apie Forever produktus ir kompaniją, kuri juos kuria, nusprendžiau, kad, ko gero, kito pasirinkimo jau neturiu.

Supratau, kad šie produktai yra natūraliausi, patikrinti laiko. Pristatymo metu teiravausi atstovų, ar gali jie garantuoti, kad šie produktai man padės. Supratau, kad kiekvienas organizmas savaip reaguoja, kad sveikti padeda organizmo išvalymas. Produktų užsisakiau tik po poros mėnesių galvodama apie didesnį užsakymą ir orientuodamasi į ateitį, kai prireiks dovanų įvairioms progoms.

Produktus rinkausi pagal savo šeimos narių poreikius. Pati pradėjau gerti Aloe Vera sultis, Forever Active Probiotic, Nature-Min, Active HA, tepiau sąnarius Šildomuoju losjonu su alavijais, MSM geliu su alavijais. Skausmai sumažėjo po keleto mėnesių. Sąnariai pasidarė lankstesni, nustojo tinti.

Vėliau keletą kartų per metus gėriau Forever Freedom sultis, Artic-Sea kapsules. Visiškai pasitikėjau savo sponsore Zita Reipiene, gydytojais-lektoriais ir liudininkais, kurie vartojo šiuos produktus.

Labai džiaugiuosi, kad atėjau į šią kompaniją dirbti. Man patinka pozityviai nusiteikę kolegos. Čia žmonės – ne akmenys: jų nereikia tempti ir jie neskaudina. O mūsų nuotaika, emocijos priklauso nuo sveikatos. Dabar jau mano giminaičiai, draugai neklausia, iš kur atsiranda mano sveikata ir energija. Drąsiai visiems sakau – iš alavijo. Vartoju, kitiems rekomenduoju, o jei galiu, dovanoju įvairių progų metu. Čia jaučiuosi svarbi. Mokausi, domiuosi ir gilinuosi, kitiems pasakoju, rekomenduoju ir labai džiaugiuosi, kai pasako: ,, Ačiū, kad patarei – padėjo“.

Prieš keletą metų gydytojai man pasakė, kad nesitikėčiau nieko geresnio, kad padėtis tik blogės ir kad dairyčiausi invalido vežimėlio. Toks „padrąsinimas“ man buvo kaip šaltas dušas. Supratau, kad ne tokia mano svajonė. Mano svajonė yra gyventi be skausmo. Tai, kad ji įgyvendinama, supratau vartodama Forever produktus.

Linkiu visiems patikėti, net ir tada, kai kas nors neapdairiais žodžiais atima viltį.

Rimutė Cibulskienė, Simnas, Alytaus raj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *