Šiandien kompanija man didžiulis laivas, kuriame plaukiu saugiai ir besidžiaugdama gyvenimu

Su Forever kompanija susipažinau prieš aštuonerius metus. Kaip ir daugelis čia esančių, susidomėjau šia kompanija dėl sveikatos problemų, bet ne mažiau svarbus buvo ir finansinis aspektas.

Nuo vaikystės, kiek save pamenu, buvau silpnos sveikatos. Visas vaikiškas ligas persirgdavau sunkiausia forma, vėliau prisidėjo ir tuberkuliozė. Tai buvo prigimtinės problemos. Gydytojai mano silpnos sveikatos priežastimi įvardino klimato kaitą. Gimusi esu Tomsko srityje, tai jau daug ką pasako.

Laikas ir gydytojų priežiūra padėjo sustiprėti. Jaunystė – nuostabus metas, bet ji nesitęsia amžinai ir visos sveikatos problemos su amžiumi sugrįžta pasipildžiusios naujomis. Viena iš jų – pigmentinės dėmės, kurios atsirado besilaukiant pirmagimio. Jas nešiojau dvidešimt ketverius metus. Tačiau tai tik matoma mano sveikatos problemų pusė, o tų nematomų buvo visas sąrašas: skrandyje atsivėrė žaizda, dvylikapirštėje dvi, sutriko kepenų veikla, išsivystė lėtinis kasos uždegimas.

Dar vieną sveikatos sutrikimą išprovokavo darbo specifika. Dirbau konditere. Vieną dieną atsitiko nelaimė: norėdama geriau išvalyti krosnį įkaitinau ir užpyliau cheminės valymo priemonės. Įkaitinta medžiaga garuodama išdegino kvėpavimo takus, nosies gleivinę, išsausėjo akys. Prasidėjo varginantis kosulys. Kvėpavimo takus dirgino visi kvapai, kosėjau be perstojo, tiesiog dusau. Diagnozė – bronchinė alergija. Rentgeno nuotrauka nieko gero nepranašavo. Gydytojų atsakymas buvo toks: „Nežinome, kaip gydyti“. Sunerimau, gal vaikystės liga sugrįžo?

Dar prieš atsitinkant šiai nelaimei, buvau girdėjusi apie Forever kompaniją. Tad nieko nelaukdama užsipildžiau anketą ir nusipirkau rinkinį. Esu be galo dėkinga savo sponsoriams už parodytą kelią į Forever ir ilgametę draugystę.

Pirmieji produktai, nuo kurių pradėjau savo gyvenimo kokybės gerinimą, buvo Aloe Vera sultys bei Česnakų ir čiobrelių kapsulės. Pirmoji produktų vartojimo savaitė įspūdžio nepadarė. Visos sveikatos problemos ne tik, kad niekur nedingo, bet dar ir paūmėjo. Tačiau produktus vartojau toliau. Stebuklų tikrai nelaukiau, bet tikėjau produktais ir tuo, ką darau. Tokia buvo mano pradžia, einant Forever keliu. Laikui bėgant darėsi vis lengviau ir lengviau. Tam prireikė ne tik laiko, bet ir kantrybės.

Kaip ir minėjau, pažintį su Forever produktais pradėjau nuo Aloe Vera sulčių bei Česnakų ir čiobrelių kapsulių. Toliau išmėginau Alavijų ir uogų nektarą, rytais gerdavau Lycium Plus, vakarais – Forever bičių pikį. Ilgainiui Forever produktų vartojimas tapo mano gyvenimo būdu. Kiekvieną mėnesį iš sukauptų bonusų dovanojau sau produktus. Taip išmėginau A-Beta-CarE, Absorbent-C, Nature-Min, Arctic-Sea, Žalumynų laukus. Esu išmėginusi daug Forever produktų, bet visuomet sugrįždavau prie savo pirmųjų. Nuolatiniu mano gyvenimo palydovu tapo Aloe Vera gelis. Jis nepakeičiamas nosies gleivinės draugas. Rezultatai puikūs, netgi sloga nepuola.

Tikslingai dėl savo problemų nevartojau vieno ar kito produkto. Aš juos vartojau kompleksiškai, o mano savijauta ėmė gerėti pamažu.

Kada praėjo skausmai ir varginantis kosulys? Į šį klausimą atsakyti negaliu. Tiesiog, viskas pamažu rimo, rimo ir nurimo. Atlikus medicininius patikrinimus, atsakymas buvo toks: pakitimų nerasta.

Mūsų kūnas yra kaip augalas, jį reikia puoselėti, saugoti. Džiaugiuosi savo ir man brangių žmonių sveikata. Į kompaniją atėjau ieškodama sveikatos, bet gavau kur kas daugiau, nes Forever dėka supratau, kiek daug mums gali duoti teisingas gyvenimo būdas.

Savo asmenine patirtimi pasitikrinau, ką reiškia patarlės ,,Skęstantis ir už šiaudo griebiasi“ žodžiai realiame gyvenime. Kelio pradžioje Forever man tapo tuo šiaudu, o šiandien kompanija man didžiulis laivas, kuriame plaukiu saugiai ir besidžiaugdama gyvenimu. O svarbiausia, kad Forever kompanija į šį laivą mielai kviečia visus.

Būkime sveiki, gražūs ir laimingi.

Stasia Tuomienė, Pasvalys

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *