kaip numesti svorį

Lieknėjimas einant: nesudėtingas ir rezultatyvus svorio metimas

Amerikos širdies asociacija rekomenduoja 150 minučių vidutinio intensyvumo mankštos per savaitę. Tai iš viso apie 21 minutę per dieną. Bet jei jūsų tikslas yra numesti svorio ir deginti riebalus, jums reikės padaryti šiek tiek daugiau. Kai vaikštote 30 minučių ar daugiau, sudeginate ne tik kalorijas, bet ir dalį sukauptų riebalų. Nepamirškite, labai svarbu išlaikyti greitą tempą. Vaikščiojimas mažiau nei 30 minučių ar lėtu tempu sumažinti kūno svorį ir apimtis nepadės.

Nuo ko pradėti

1. Pasiruoškite sėkmei

Pradėkite savo sveikatingumo kelionę su Forever DX4™ – keturių dienų programa, kuri padės atnaujinti ir kūną, ir mintis, sutelkiant dėmesį į tai, ką tuo metu darome: valgome, sportuojame ar dirbame kasdienius darbus.

Keisti gyvenimo būdą nėra lengva. Tačiau daugelis vertingų dalykų nėra lengvai pasiekiami. Programa Clean 9 – sekantis žingsnis siekiant visam laikui įtvirtinti įpročius, padėsiančius pasiekti ir išlaikyti norimą svorį. Ši valymo programa – programos Forever F.I.T. pagrindas; tai puiki pradžia, jei norite būti sveiki, išvalyti organizmą ir džiaugtis lieknesniu kūnu. Padėkite pamatą geresnei išvaizdai ir savijautai.

2. Pasitarkite su savo gydytoju

Prieš pradėdami bet kokio tipo pratimus, pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Žinoma, tai tik vaikščiojimas. Mes tai darome kiekvieną dieną. Tačiau yra skirtumas tarp vaikščiojimo 2–5 minutes ir 30-30 minučių vienu metu. Tai tampa dar svarbiau, jei turite kokių nors lėtinių ligų, tokių kaip hipertenzija, diabetas ar širdies problemų. Pasitarti su gydytoju taip pat reikia ir tuo atveju, jei treniruočių metu atsiranda kokių nors simptomų, kaip pavyzdžiui galvos svaigimas, dehidratacija, per didelis krūvis, skausmas ar patinimas.

3. Kasdien po 10 000 žingsnių!

Dešimt tūkstančių žingsnių suteikia gerą pusiausvyrą organizmui. Tai padaryti gali kiekvienas. Ir tai suteikia daug naudos sveikatai. Tyrimai rodo, kad nuėjus 10 000 žingsnių per dieną pagerėja svoris, kūno sudėtis, cholesterolis, kraujospūdis ir cukraus kiekis kraujyje.

Tai taip pat puiki alternatyva 30 minučių dienos mankštai.

Kadangi visi vaikštome kasdien, daug lengviau įtraukti tokio tipo pratimus į savo gyvenimo būdą, nes žengiame tik daugiau žingsnių.

Ką daryti, jei 30 minučių per daug?

Jei negalite vaikščioti 30 minučių vienu metu, pabandykite šį laiką suskaidyti į mažesnius tarpus.

Dažnai daug lengviau vaikščioti 10 minučių 3 kartus per dieną. Pavyzdžiui, vaikščiojant 10 minučių po kiekvieno valgio. Tai lengva prisiminti. Be to, jūs gaunate papildomos naudos dėl mažesnio cukraus kiekio kraujyje, nes mankšta padeda sudeginti gliukozę iš suvirškinto maisto.

Taip pat nepamirškite prieš eidami 30 minučių pėsčiomis padaryti 5 minučių apšilimą. Pasivaikščiojimas lėtesniu tempu arba žygiavimas vietoje padeda jūsų kūnui pasiruošti ilgesniam užsiėmimui.

Šaltinis: ultimateforceschallenge.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *