Paskelbta Pakomentuoti

Pipirmėčių eterinis aliejus: Grynas, stiprus ir gaivinantis

pipirmėčių eterinis aliejus
Pipirmėtės buvo žinomos dar senovės Romoje ir Graikijoje, kur jas naudojo kaip aromatinį ir prieskoninį augalą. Šiandien šios daugelio mėgstamos žolelės aliejus naudojamas išoriškai arba kaip vertinga aromaterapijos priemonė.
Forever eterinis pipirmėčių aliejus išgaunamas iš lapelių, nuimamų Himalajų papėdėje Indijoje, kur puikiame klimate ir dirvožemyje išauga vertingos, aukščiausios kokybės pipirmėtės.
Keli patarimai, kaip panaudoti:
🌱 Raumenų skausmams mažinti. Pipirmėčių eterinis aliejus natūraliai malšina skausmą ir atpalaiduoja raumenis. Naudokite kelis lašelius pipirmėčių eterinio aliejaus augaliniame aliejuje ir tepkite skaudančias vietas. Netrukus pajusite atsipalaidavimą ir skausmas bus silpnesnis. Gera pipirmėčių eterinio aliejaus sinergija su levandų eteriniu aliejumi.
🌱 Peršalimo atveju. Pipirmėčių eterinis aliejus veikia kaip atsikosėjimą skatinantis aliejus ir padeda kovoti su sloga, ypač, kai sunku kvėpuoti. Garinkite pipirmėčių eterinį aliejų eterinių aliejų garintuvuose ir Jūs bei Jūsų šeima bus apsaugoti nuo peršalimo.
🌱 Pipirmėčių eterinis aliejus tinkamas numalšinti alkį ir pagerinti virškinimą. Garinant šį aliejų pietų metu greičiau pajusite sotumą. Pipirmėčių eterinis aliejus ypač tinkamas tiems, kurie nori sureguliuoti kūno svorį.
🌱 Energijai didinti. Įkvėpkite pipirmėčių eterinio aliejaus ir pajusite, kad mintys tapo skaidresnės, jaučiatės energingi ir nuovargis dingo vos tik atidarėte pipirmėčių eterinio aliejaus buteliuką! Taip pat, pipirmėčių eterinis aliejus gerina dėmesį ir koncentraciją, tai ypač aktualu vairuojantiems ilgus atstumus, todėl garinkite šį aliejų kelionių metu, naudodami automobilinį eterinių aliejų garintuvą.
🌱 Vienas veiksmingiausių eterinių aliejų nuo pleiskanų. Pakaks kelių lašelių, sumaišytų su Jūsų naudojamu šampūnu ir po reguliaraus naudojimo atsikratysite pleiskanų.
🌱 Mažinti niežulį. Esant bėrimams ir odos niežėjimui į pagalbą pasitelkite pipirmėčių ir levandų eterinius aliejus.
🌱 Pipirmėčių aliejus padės sumažinti karščiavimą. Į šaukštelį kokosų aliejaus įlašinkite lašelį pipirmėčių eterinio aliejaus ir patrinkite sprando srityje bei pėdas.
🌱 Nuo galvos skausmo. Geriausia pipirmėčių aliejų sumaišyti su levandų eteriniu aliejumi ir lašeliu mišinio patepti smilkinius.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *