Paskelbta Pakomentuoti

Juk neturiu ko prarasti, kodėl nepradėjus dirbti sau?

Į Forever atėjau prieš dvejus metus, kai mano bičiulė Jadvyga Jurevičienė vieną rudens vakarą pakvietė į kompanijos susitikimą. Šilta aplinka, išsami informacija apie produktus ir jų naudą nuteikė teigiamai. Iš karto supratau, kokių produktų reikėtų mano sveikatos problemoms spręsti. Išbandžiusi keletą produktų buvau patenkinta pasiektu rezultatu. Džiaugiausi pagerėjusia sveikata, o įsisukusi į kasdieninę rutiną apie Forever pamiršau.

Antrą kartą Forever kompanijos privalumais susidomėjau tada, kai mano įprastą ir sėkmingą gyvenimą sujaukė liga. Kartą netikėtai suskambo telefonas, pakėlusi ragelį supratau, kad skambina žmogus, kuris nori man padėti. Skambino menedžerė Aldona Graikšienė. Išgirdusi, kad sergu, pasiūlė atvežti Bičių pikio, Absorbent-C ir Purškiamo ramanimojo losjono purkšti gerklei. Po dviejų dienų buvau visiškai sveika. Taip aš vėl susidraugavau su Forever produktais, pradėjau jais labiau domėtis ir kalbėtis apie juos su artimais žmonėmis. Tapau Forever bendruomenės nare ir siekiau
pirmo užsibrėžto tikslo – Assistant Supervisor kvalifikacijos.

2016–ųjų liepą pirmą kartą pamačiau daug laimingų ir sėkmingų žmonių vienoje vietoje – Sekmės dienoje Vilniuje. Gavau pirmąjį apdovanojimą ir sulaukiau gausių sveikinimų. Jaučiau stiprią renginio energiją, mačiau laimingų žmonių veidus, girdėjau jų norą siekti didesnių rezultatų – ir aš nusprendžiau per du mėnesius sukurti savo komandą ir pasiekti Supervisor kvalifikaciją. Tačiau dėl laiko trūkumo atsiduoti veiklai tuo metu neturėjau galimybių. Dirbau atsakingą darbą, kuriam reikėdavo skirti laiką ir po darbo, be to, studijavau antrame kurse. O produktai man patiko ir mielai juos vartojau.

Prabėgo metai. Man pačiai nesitikint ir neplanuojant gyvenimas taip sudėliojo, kad aš „pabėgau” iš buvusio darbo. Ir tuomet, jau trečią kartą, prisiminiau Forever. Juk neturiu ko prarasti, kodėl nepradėjus dirbti sau? Jeigu nepavyks – tai bent būsiu pabandžiusi. Bet aš juk 20 metų sėkmingai dirbau kitus darbus, tai kodėl man gali nepavykti dabar?

Rugpjūčio mėnesį susidėliojau planą, kaip sieksiu užbrėžto tikslo. Rugsėjo mėnesį su komanda jau turėjau 10 CC, o spalį – dar 15 CC. Supervisor kvalifikacija įvykdyta. Aš tikiu, kad su savo nuostabia komanda galiu pasiekti ir Manager lygį!

Noriu padėkoti Klaipėdos regiono koordinatorei Aldonai Graikšienei ir savo puikiai komandai. Manau, kad savo tikslu reikia pasirinkti aukščiausiąjį gėrį, kurį matytume ir prie kurio veržtumės atlikdami kiekvieną darbą. Gyvenimas be tikslo tėra klaidžiojimas.

Sėkmingas verslininkas niekada nepasiduoda. Jis liguistai tiki savo verslo idėja ir galimybėmis, myli savo produktus ir klientus. Jis nesveikai įsitikinęs, kad dirba tai, kas geriausia, ir dirba su geriausiais žmonėmis. Sakysite – ligonis. Taip, jis serga savo verslu ir savo produktais. Jei norite likti sveiki, eikite dirbti samdomais darbuotojais. Jei norite sukurti sėkmingą verslą, teks „susirgti”. Galite dėl to kartais pasijusti nejaukiai ar nepatogiai, tačiau tai – vienintelis kelias į sėkmę.

Vilma Pučinskienė

FOREVER | 2018 m. vasaris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *