Gyvenimas padovanoja tai, apie ką svajojame

Gyvenimas padovanoja tai, apie ką svajojame. Tik reikia patikėti savo svajonėmis ir jos išsipildo. Džiaugiuosi tuo, ką turiu, pirmiausia artimais žmonėmis. Turiu puikius tėvus, penkis brolius, savo penkis išmintingus vaikus, rūpestingą vyrą, draugų, kurie visada pagelbsti.

Visada turėjau daug veiklos. Mokytojauju. Dar vaikai, namai, bitės ir visi kiti darbai darbeliai. Mintis, kad norėčiau dar kažkuo užsiimti, pradėjo kirbėti prieš metus. O Forever sukosi kažkur šalia. Pirma pažintis buvo mokykloje, kai Seva Kazankovienė papasakojo apie produktus iš alavijo. Papasakojau ir aš apie savo problemas. Seva pasiūlė vartoti Forever Lycium Plius –organizmui stiprinti ir Forever Vision – regėjimui. Pavartojau ir pagerėjo. Kai jautiesi gerai, greit pamiršti, kad buvo silpna ar kad akyse jautei deginimą. Liepos mėnesį sūnaus akordeono mokytoja Daiva Andriekuvienė pakvietė į renginį Skuode, kur savo patyrimais dalinosi ukmergiškis Donatas Kubilius. Sužavėjo
šio energingo žmogaus mintis, kad ,,Gyventi reikia ne dėl kitų, o sau ir su kitais.“ Ėmau galvoti, kam galėčiau papasakoti apie Forever produktus, kas tiktų man, mano vaikams…

Nuo tos dienos nepraleidau nė vieno renginio Skuode. Važiavau ir į mokymus Kaune. Trūko žinių apie produktus sveikatai stiprinti ir supratimo apie verslą. Renginiuose sutikdavau įdomių, optimistiškų, žingeidžių žmonių. Žavėjo ir draugiška atmosfera.

Jau nuo jaunystės domėjausi gydomosiomis žolelėmis, turime ir kelias bičių šeimas. Sunegalavę visada bandydavome gydytis natūraliomis priemonėmis. Dažnai pasisekdavo. O Forever dar labiau sustiprino šeimos sveikatą. Kai daug vaikų skundžiasi peršalimais, mano vaikai eina į mokyklą. Labai džiaugiausi, kai vienuolikamečiam sūnui atopinio dermatito bėrimai beveik visai išnyko (vartojo Alavijų ir persikų nektarą, o odą tepė Aloe Vera geliu). Paaugliams dukrai ir sūnui sumažėjo jaunatviškų spuogų. Vaikai atsparesni ligoms, nes geria jiems labai patinkančius vitaminus Forever Kids. Šešiametė dukra visiems draugams pasakoja, kokie tai puikūs vitaminai, pagaminti iš įvairių džiovintų vaisių ir daržovių.

Dabar gruodžio pradžia. Žiūriu į rožę, kurią gavau lapkričio 18 dieną Vilniuje Sėkmės dienos metu, – mane pasveikino
tapus Supervisor. Gėlė dar nenuvyto – kaip ir viskas, prie ko prisiliečia Forever. Už šią įsimintiną dieną esu labai dėkinga savo sponsorei Daivai ir visai komandai. Tai jų paskatinimas, parama, pagalba, žinios, bendravimas, optimizmas ir darbštumas neleido man stovėti vietoje. Kai jauti paramą, lengvai judi į priekį. Skaitai, domiesi, ieškai ir randi. Jei pasiekei vieną tikslą, reiškia gali pasiekti ir kitą.

Supervisor Daiva Lukošienė

FOREVER | 2018 m. vasaris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *