Paskelbta Pakomentuoti

Mylėkite savo odą

kaip prižiūrėti odą

Padidinkite odos atsparumą rūpindamiesi šiuo didžiausiu kūno organu.

Odos būklė priklauso nuo daugelio veiksnių. Jos sveikatą lemia ne tik produktai, kuriuos naudojate, bet ir tai, kaip juos naudojate, ar kokiais papildais praturtinate mitybą.

Bendrovės Forever viceprezidentė produktų vystymui Holly Stout, turinti daugiau nei 19 metų patirties kuriant odos priežiūros produktus ir maisto papildus, pasidalijo penkiais vertingais patarimais, kaip išlaikyti odą atsparią.

Klausykite savo odos

Jūsų oda visuomet parodo, ko jai reikia, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar atkreipsite į tai dėmesį ir ar nepamiršite, kad ją gali veikti skirtingi metų laikai, Holly teigimu, norint tinkamai pasirūpinti oda svarbu ją stebėti ir atsižvelgti į besikeičiančius metų laikus.

„Vasarą keičiant žiemai, o žiemą – pavasariui, odos būklė neretai kinta kartu su metų laikais, būdingais vietovei, kurioje gyvenate, – sako ji. – Jei pastebite, kad dabartinė odos priežiūra neduoda norimo rezultato, metas ją pakoreguoti.“

Tad svarbiausia – stebėti odą. Atkreipkite dėmesį į požymius – besiriebaluojančią T zoną, papilkėjimą ar sausumą – jūsų oda nori jums kažką pasakyti.

Holly rekomenduoja naudoti Forever kasdienės odos priežiūros liniją Sonya, kurioje yra alavijų ir augalų ekstraktų, puoselėjančių mišrią odą, arba pažangią odos priežiūros liniją infinite by Forever, kuri drėkina sausą, drėgmę praradusią odą, ir kurioje yra alavijų, veiksmingai kovojančių su senėjimo požymiais.

Tačiau nepamirškite, kad skirtingiems metų laikams gali reikėti skirtingų odos priežiūros priemonių. Oda jums greičiausiai apie tai praneš – tik atidžiai ją stebėkite.

Sumažinkite aplinkos daromą žalą

Kenksmingi aplinkos veiksniai, tokie kaip saulė ir laisvieji radikalai iš oro taršos, gali padaryti daug žalos jūsų odai ir sveikatai. Oda – vienintelis barjeras tarp vidaus organu ir išorės pasaulio, tad ją būtina saugoti.

Holly pabrėžia, kad oda yra natūraliai atspari, tačiau dėl mūsų gyvenimo būdo atsparumas gali sumažėti. Užsiimant kasdieniais darbais lauke, vairuojant ir net būnant viduje odai reikia pagalbos.

„Apsauginis kremas nuo saulės – pagrindinė, svarbiausia priežiūros priemonė, padedanti apsaugoti odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir palaikyti jos atsparumą“, – sako Holly ir rekomenduoja naudoti Forever apsauginį kremą nuo saulės su UVA ir UVB spindulių filtrais.

Kalbant apie laisvuosius radikalus – o šie gali paspartinti senėjimą – verta išbandyti serumą Forever Alpha-E Factor, kuris palaiko odos elastingumą ir padeda atkurti odos drėgmę bei pusiausvyrą, aprūpindamas ją vitaminais A, E ir C ir antioksidantais.

Forever Alpha-E Factor palaiko odos lipidus, – teigia Holly. – O kai jų būklė puiki, oda geba natūraliai apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų.”

Būkite nuoseklūs

Susikūrę odos priežiūros rutiną, duodančią norimą rezultatą, nuosekliai jos laikykitės. Daugelis yra linkę pasirūpinti oda vakare, tačiau ryte šį svarbų žingsnį praleidžia. Čia Holly pataria būti atsargiems.

Iš ryto, po nakties miego, būtina atgaivinti odą ir pasirūpinti ja taip, kaip rūpinotės vakare. Tuomet ji bus tarsi švari drobė, ant kurios galėsite naudoti kitas savo pasirinktas priemones.

Pavyzdžiui, jei darote makiažą ar net jei tik tepate odą apsauginiu kremu nuo saulės, švariai nuvalyta ir tinkamai paruošta oda bus imlesnė kitų priemonių poveikiui. Puiku tai, kad Forever odos priežiūros produktus galima naudoti tiek iš ryto, tiek vakare (nebent nurodyta kitaip). Naudodami juos du kartus per dieną pasieksite geriausią rezultatą.

Rūpinkitės mityba

Turime produktus, kuriuos tepame ant odos, tačiau ne mažiau svarbu rūpintis oda iš vidaus. Prisimenate seną posakį „Ką valgote, taip ir atrodote“? Jis visiškai teisingas.

„Norint, kad oda būtų atspari, ja būtina rūpintis ir iš vidaus, – teigia Holly. – Todėl labai svarbu, kad organizmas gautų visų reikalingų medžiagų.“

Ji pataria valgyti daug žalių lapinių daržovių, žuvies, sveikųjų riebalų (omega-3), uogų ir riešutų bei gerti alavijų sultis, palaikančias maistinių medžiagų įsisavinimą.

Maisto papildai gali padėti aprūpinti organizmą maistinėmis medžiagomis, kurių organizmas gauna nepakankamai. Linijos infinite by Forever odą stangrinantis kompleksas padeda kovoti su laisvaisiais radikalais. O naujasis Forever maisto papildas, jūrinis kolagenas padeda organizmui gaminti daugiau kolageno, kad oda būtų stangresnė ir geriau sudrėkinta.

Tinkamai maitinantis ir vartojant įvairius maisto papildus oda ne tik gražiau atrodys, bet ir taps atsparesnė.

Pasilepinkite

Be abejo, odos priežiūra remiasi mokslo žiniomis. Tačiau svarbu ir kita – malonumas, kurį jaučiame rūpindamiesi savimi.

Norint, kad oda taptų atspari, būtina skirti laiko poilsiui ir atsipalaidavimui. Tai leis odą atgaivinti ir pailsinti.

Kad pasimėgautumėte ypatingomis procedūromis, nebūtina keliauti į SPA centrą. Kartą per savaitę palepinkite odą Bioceliuliozės kauke su alavijais, kuri atgaivina pavargusią odą ir gausiai drėkina, padėdama kovoti su senėjimo požymiais.

„Ši kaukė puikiai tinka tuomet, kai norite pailsėti ar pamedituoti, – sako Holly. – Išsivirkite alavijų žiedų arbatos, užsidėkite Bioceliuliozės kaukę ir palepinkite odą ypatinga procedūra, kuriai galbūt neturite laiko kasdien.“

Nuėmę kaukę, likusį serumą įmasažuokite į veido ir kaklo odą, kad prabangūs komponentai ir toliau puoselėtų odą.

Šaltinis: „Mūsų Forever 2022-1”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *