kas yra serumas

Ką reikėtų žinoti apie serumus

Serumas – tai biologiškai aktyvių medžiagų koncentratas, skirtas kovoti prieš tam tikrą problemą. Jis geba sparčiai ir efektyviai pasiekti vidinius odos sluoksnius. Serumas yra didelės koncentracijos produktas, tai reiškia, jo reikės daug mažiau negu įprasto kremo, o efektas bus ženkliai geresnis. Nes tų medžiagų, kurios daro poveikį odai, serume yra daug daugiau negu kreme.

Ši kosmetikos priemonė tiesiog pripildyta visomis naudingiausiomis ir būtiniausiomis medžiagomis: vitaminais, antioksidantais, rūgštimis, peptidais ir įvairiais komponentais prieš odos senėjimą.

Pradžioje serumai buvo gaminami tik profesionaliam naudojimui, kosmetikos salonuose. Dabar moterims siūlomas didžiulis šių produktu asortimentas, įvairių kainų ir visokios kokybės. Tačiau serumas neatstos viso dieninių ir naktinių kremų teikiamo poveikio. Nežiūrint j tai, kad aktyvių ingredientų serume yra daugiau negu kreme (net iki 70% visos serumo sudėties), jis gali tik sustiprinti kremų įsisavinimą. Suprantama, reikia teisingai serumus pasirinkti ir suderinti su kitomis naudojamomis veido priežiūros priemonėmis.

Serumas nuo kremo skiriasi ne tik itin gausia sudėtimi, bet ir molekuline struktūra – serumas lengviau ir greičiau įsigeria į odą. Taip yra todėl, kad serumo paskirtis – pasiekti giliausius odos sluoksnius ir maksimaliai juos aprūpinti naudingais aktyviaisiais komponentais.

Kadangi serumas pasižymi greitu, giliu ir maksimaliai efektyviu poveikiu, reikia labai atsakingai jį pasirinkti pagal poreikius ir odos ypatumus (o ne vien pagal amžiaus grupę).
Kosmetologai išskiria lokalius ir specializuotus serumų poveikius:

• veido odos spalvos atgaivinimas (sudėtyje yra šviesinančių komponentų, kurie „nutrina“ pigmentines dėmes),

• serumai prieš odos senėjimą ir pasižymintys liftingo efektu, stabdantys laiko poveikį odai (komponentai aktyviai kovoja su raukšlėmis ir koreguoja veido ovalą),

• priemonės odos aplink akis priežiūrai (tokių serumų paskirtis mažina patinimus, „maišelius“ paakiuose),

• antikuperoziniai serumai (jose būna didelė vitaminų K ir C koncentracija, tai pagerina kraujotaką kraujagyslėse, sustiprina jų sieneles),

• raminančio ir drėkinančio poveikio serumai (atgaivina suerzintą ir sausą odą, papildo drėgmės atsargas odoje).

Serumai taip pat skirstomi pagal tai, koks komponentas jų sudėtyje yra svarbiausias, pavyzdžiui, priemonės, kurių pagrindą sudaro hialurono rūgštis. Yra ir sezoninė serumų gradacija pagal metų laikus: šaltam metų laikui – tirštesnės konsistencijos, šiltajam sezonui – lengvo ir skysto pavidalo.

Svarbiausias šios kosmetinės priemonės privalumas -greitas ir akivaizdžiai matomas rezultatas, efektyvus odos problemų sprendimas.

„Mūsų Forever, 2022-1”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *