Grynos. Veiksmingos. Vertingos. Forever Aloe vera sultys

Ne veltui Forever Aloe vera sultys – žinomiausias mūsų produktas bei pirmasis iš tokios rūšies produktų, gavęs Tarptautinės alavijų mokslo tarybos (TAMT) sertifikatų už grynumų ir veiksmingumų.

Alavijai pasižymi natūraliomis valomosiomis savybėmis, kurios padeda virškinimo traktui pasisavinti maisto medžiagas iš mūsų suvalgomo maisto, iš kur jos vėliau patenka j kraują. Alavijai skatina naudingų bakterijų augimą. Alavijuose esantis unikalus polisacharidas acemananas ir kitos imuniteto funkciją reguliuojančios ir palaikančios maistinės medžiagos padeda išsaugoti stiprų imunitetą. Acemanano kiekis yra vienas iš pagrindinių rodiklių, kuriais TAMT remiasi nustatydama alavijų kokybę, o Forever Aloe vera sultyse šios medžiagos yra beveik dvigubai daugiau, nei numatyta sertifikavimo reikalavimuose!

Taip pat nustatyta, kad raminamosios alavijų savybės teigiamai veikia burnos ertmę ir dantenas. O juose esantis vitaminas C padeda palaikyti energiją, todėl alavijų sultys puikiai tinka pradėti kiekvieną dieną.

Bendrovėje Forever mes patys auginame ir nuimame alavijus bei išpjauname ir apdorojame alavijų želę. Galite būti tikri, kad šias sultis sudaro 99,7 proc. grynos vidinės alavijų lapų želės, kurioje nėra cukraus ir gliuteno ir kuri atitinka aukščiausius kokybės ir šviežumo reikalavimus!

Mūsų aseptinio išpilstymo metodas užtikrina, kad jūs galėsite mėgautis alavijais taip, kaip juos sukūrė gamta, be jokių pridėtinių konservantų. Tai neprilygstamai grynas, gardus ir gaivus gėrimas. Mūsų alavijų lapai nupjaunami ir nugabenami į pirminio apdorojimo gamyklą per keletą valandų nuo derliaus nuėmimo, todėl galite būti tikri, kad daugiau nei 32 milijonai litrų alavijų želės, kuriuos pagaminame kasmet, yra tokie švieži, kokie tik gali būti. Štai taip įgyvendinamas principas nuo augalo iki produkto iki jūsų!

ALOE VERA SULTYS

 • ALOE VERA SULTYS

  32.35 
  UŽSAKYTI

Aloe Vera sultyse yra net 99,7 proc, vidinės alavijų lapų želės. Šis maistingas gėrimas padeda išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą ir suteikia energijos. Jokių konservantų, cukraus ar gliuteno – tik galimybė pasimėgauti dar daugiau šviežių alavijų.

Mūsų ypač gryni ir veiksmingi alavijų sultys buvo pirmieji, gavę Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatą (IASC). Aloe Vera sulčių sudėtyje yra beveik dvigubai daugiau acemanano, nei reikalauja IASC, todėl tai iš tiesų puikus gėrimas, kuriuo galite mėgautis kasdien.

Tačiau šis maistingas gėrimas A skirtas ne tik sveikuoliams. Forever taip pat siūlo du vaisių skonio, dar daugiau sveikatai naudingų savybių turinčius j sulčių.

ALAVIJŲ IR PERSIKŲ SULTYS

 • ALAVIJŲ IR PERSIKŲ SULTYS

  32.35 
  UŽSAKYTI

Jei norite ne tik pajusti alavijų poveikį, bet pasimėgauti ir saldžiu skoniu, išbandykite Alavijų ir persikų sultis. Šio gardaus gėrimo sudėtyje yra sultingos persikų tyrės su kalciu ir 84,5 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės. Papildykite maisto medžiagų atsargas iš alavijų ir pasimėgaukite puikiu saulėje sunokusių persikų skoniu.

ALAVIJŲ IR SPANGUOLIŲ SULTYS

 • ALAVIJŲ IR SPANGUOLIŲ SULTYS

  32.35 
  UŽSAKYTI

Alavijų ir spanguolių sultys – tai gaivinantis spanguolių, saldžių obuolių ir 90,7 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės derinys, Kaip ir kiti mūsų sultys, jis puikiai veikia virškinamąjį traktą ir imunitetą bei suteikia energijos.

Tačiau šis puikus pikantiško skonio gėrimas gali daugiau. Spanguolės, turinčios daug vitaminų ir fitonutrien-tų, yra nuostabus maisto produktas, kuriame itin gausu naudingojo vitamino C. Jose taip pat yra proantocianidinų – veiksmingų antioksidantų, padedančių išsaugoti sveikus šlapimo takus. Be to, Alavijų ir spanguolių sulčių sudėtyje yra kvercetino, puikaus antioksidanto iš obuolių. Turbūt sutiksite, kad tai išties sveikas ir gardus pasirinkimas?

 

Šaltinis: Mūsų FOREVER 2022-1

 • ALOE VERA SULTYS

  32.35 
  UŽSAKYTI
 • Alavijų sultys Forever Freedom

  44.25 
  UŽSAKYTI
 • ALAVIJŲ IR PERSIKŲ SULTYS

  32.35 
  UŽSAKYTI
 • ALAVIJŲ IR SPANGUOLIŲ SULTYS

  32.35 
  UŽSAKYTI
 • Stiklinaitė su logotipu

  4.59 
  UŽSAKYTI
 • Alavijų ir persikų sultys 330 ml

  10.80 
  UŽSAKYTI
 • Aloe Vera sulčių trio

  97.15 
  UŽSAKYTI
 • Aloe Vera sultys 12 x 330 ml

  129.45 
  UŽSAKYTI
 • Alavijų ir spanguolių sulčių trio

  97.15 
  UŽSAKYTI
 • FAB X – energinis gėrimas

  3.05 
  UŽSAKYTI

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *