Paskelbta Pakomentuoti

Kodėl svarbus vitaminas C?

Kodėl svarbus vitaminas C?

Kartais šviečia saulė, kartais lyja, kartais būna drėgna, o kartais – pučia šaltas vėjas. Todėl nenuostabu, kad stojus permainingiems orams imunitetui prireikia papildomos pagalbos. Svarbu padėti organizmui prisitaikyti prie besikeičiančių oro sąlygų. Kaip tą padaryti? Visai paprastai: kasdien vartoti vitaminą C. Vitaminas C – vienas populiariausių ir dažniausiai vartojamų vitaminų. Tačiau ar žinote, kodėl jis toks svarbus mūsų sveikatai? Anot specialistų, vitaminas C yra vienas saugiausių ir veiksmingiausių vitaminų. Kodėl?

Vitaminas C – vertinga ir svarbi medžiaga, būtina mūsų mityboje. Skirtingai nei dauguma gyvūnų, žmogaus organizmas negali pasigaminti vitamino C. Todėl jo turime gauti su maistu.

Svarbu, kad vitamino C gautume pakankamai. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad stresas, vaistų vartojimas ir nepalankios oro sąlygos smarkiai eikvoja organizmo vitamino C atsargas? Manoma, kad surūkius vieną cigaretę vitamino C sumažėja 25 mg. Todėl rūkantys žmonės šio svarbaus vitamino turėtų gauti 40 proc. daugiau.

Laimei, vitaminas C yra svarbi daugelio Forever maisto papildų sudedamoji dalis. Kitaip tariant, Forever padarė viską, kad kasdien nesunkiai gautume pakankamai vitamino C.

Kaip teigiama 2012 m. gegužės 16 d. ES reglamento Nr. 432/2012 priede dėl leidžiamų vartoti teiginių apie maisto produktų sveikumą, vitaminas C padeda palaikyti šias funkcijas:

• normalią imuniteto funkciją, taip pat prieš ir po intensyvių fizinių pratimų;

• normalų kolageno, kuris padeda palaikyti normalią kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų, odos ir dantų funkciją, formavimąsi;

• normalią medžiagų apykaitą:

• normalią nervų sistemos veiklą;

• normalią protinę veiklą;

• padeda mažinti nuovargį;

• padeda atstatyti redukuoto pavidalo vitaminą E;

• padeda apsaugoti ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio;

• padeda geriau pasisavinti geležį.

Kur gausu vitamino C?

 

ABSORBENT-C:Jau pats pavadinimas nusako šio produkto privalumus. Vitaminas C jame yra įsigėręs į avižų sėlenas, todėl į organizmą patenka ir yra pasisavinamas palaipsniui.

Jums ypač patiks stipri FOREVER IMMUBLEND apsauga. Be vitamino C, jame taip pat yra svarbaus, „saulės“ vitaminu vadinamo vitamino D3 bei cinko.

FOREVER KIDS – dar vienas itin populiarus maisto papildas.

Jis tiks visai šeimai, nes jame yra 100 proc. kasdienės vitamino C normos bei kitų vertingų vitaminų ir mineralų. Be to, jis labai gardus – nors ir be cukraus!

Vienas mėgstamiausių – FOREVER DAILY.

Tai puikus vitaminų ir mineralų šaltinis visiems, norintiems padidinti organizmo atsparumą esant nepalankiems orams.

ARGI+ puikiai tiks sportuojantiems ar aktyviai gyvenantiems žmonėms.

Tai itin naudingas pagalbininkas, ir ne tik šaltuoju metų laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *