SĖKMĖS RATAS

VIDEO

 

SĖKMĖS RATAS

Tai paprasta ir efektyvi verslo kūrimo sistema. Vadovaudamiesi šiais patarimais eisite sėkmingų Forever distributorių nutiestais takais.

Šį verslo ratą pradedate sukti jūs pats, pradžioje jums padės sponsorius. kai perprasite verslo sistemą, galėsite pakviesti prisijungti kitus žmones ir savarankiškai kursite savo komandą. Būkite nuoseklus ir nesustokite, tuomet sėkmė bus jums ranka pasiekiama.

1. Įsigykite rinkinį

Vieno ar dviejų kreditų rinkinys – geriausias pasirinkimas verslo pradžiai: galėsite išmėginti produktus ir pasiūlyti kitiems. Dar gausite informacinės literatūros ir turėsite patogią dėžę produktų pristatymams!

 

2. Sudarykite kandidatų sąrašą

Tai jūsų verslo plano pagrindas. Prisiminkite įvairius savo gyvenimo etapus, ir jūsų atmintyje iškils veidai ir vardai. Nepraleiskite nė vieno! Gal kaip tik jis ir laukia jūsų skambučio. Paprašykite ir kitų žmonių pasiūlyti kandidatus į jūsų sąrašą.

3. Siūlykite produktus

Skambinkite kandidatams iš jūsų sąrašo. Pasakokite jiems apie savo patirtį vartojant produktus ir pasiūlykite išmėginti. Suorganizuokite produktų pristatymus.

4. Bendradarbiaukite

Rūpinkitės savo klientais. Susitarkite, kada paskambinsite. Pasidomėkite, kaip jiems patinka produktai, ar nereikia papildyti. Pasiūlykite susipažinti ir su verslo galimybe.

5. Pakvieskite prisijungti

Supažindinkite su verslo galimybe, papasakokite apie perspektyvas ir savo patirtį. Pasinaudokite šita brošiūra. Jei dar nesi-jaučiate stiprus, jums galės pagelbėti jūsų sponsorius. Padėkite užpildyti sutartį.

6. Mokykite

Padėkite savo naujajam verslo partneriui pasirinkti produktus ir pateikti pirmąjį užsakymą. Kartu planuokite tolesnius veiksmus: sudaryti kandidatų sąrašą, rekomenduoti produktus, kviesti į pristatymus. Padėkite ir jam sukti sėkmės ratą.

TIK NUOLAT BESISUKANTIS RATAS PADĖS SUKURTI STABILŲ VERSLĄ!