SPECIALŪS PASIŪLYMAI

 

Ruoši vaiką mokyklai? Gauk dovanų!

iki pat rugsėjo 16 d. visi, kas užsisakysite produktų už 79 eur ar daugiau, galėsite pasirinkti vieną iš šių dovanų, skirtų Jūsų mokyklinukams !

Pasirinktą dovaną į savo užsakymo krepšelį galėsite įsidėti patys, prieš pateikdami užsakymą puslapyje www.verslas-aloe.lt

Geros besibaigiančios vasaros ir lengvų mokslo metų !

***

 

 

 

Norėdami paskatinti FOREVER produktų gerbėjus įsigyti prekes tiesiogiai iš kompanijos sandėlio, skelbiame šias AKCIJAS:

 

Akcija 5%+10

Įsigykite bet kurių SAVO MĖGSTAMŲ produktų už ne mažiau kaip 50 eurų ir sekančiam Jūsų pirkimui padovanosime 10 eurų dovanų čekį, kurį galėsite panaudoti įsigydamas savo mėgstamiausių Forever produktų. Kartu įgysite 5% nuolaidą, kuri galios visam laikui visiems Jūsų pirkimams.

Kaip pasinaudoti akcija 5%+10 € . Spauskite čia >>>

 

Akcija 30%+50

Įsigykite bet kurį iš šių rinkinių : “Greitas startas” arba „Verslas dėžėje” arba “Asmeniniam naudojimui” ir sekančiam Jūsų pirkimui padovanosime 50 eurų dovanų čekį, kurį galėsite panaudoti įsigydamas savo mėgstamiausių Forever produktų. Kartu įgysite 30% nuolaidą, kuri galios visam laikui visiems Jūsų pirkimams.

Be to, galėsite siūlyti Forever produktus bei suteikti FOREVER ID ir kitiems žmonėms.  Nuo šių žmonių pirkimų Jūs gausite 25% komisinių. Šiuos pinigus galėsite išsimokėti į savo sąskaitą banke arba darant užsakymą el.parduotuvėje Forever.lt padengti pusę užsakymo sumos. Taip Jūs pirksite produktus už 1/3 mažmeninės kainos. Tai labai apsimoka, jeigu planuojate Forever produktus vartoti nuolat.

Kaip pasinaudoti akcija 30%+50 € . Spauskite čia >>>