Apie mus

Sveiki apsilankę mūsų puslapyje!

Esame Deimantė ir Tomas – FOREVER verslo savininkai (FBO)

Tikėdamiesi Jus pakviesti kartu kurti Forever verslą, pirmiausiai norime papasakoti apie save. Esame įsitikinę, kad šiek tiek daugiau žinodami, kas mes esame bei kokią patirtį turime, Jūs galėsite labiau pasitikėti mūsų atstovaujama kompanija, rekomenduojamais produktais ir siūlomais verslo kūrimo metodais.

Deimantė didžiausią viso savo turimo laiko dalį skiria keturioms mūsų atžaloms prižiūrėti, bei socialinių mokslų daktaro studijoms.

Mūsų atveju, Forever yra akivaizdus pavyzdys, kad net  ir labai daug kasdieninių darbų turinčios mamos kompanijos Forever dėka gali pasirūpinti savo finansine gerove.

Tomas yra finansų ir verslo administratorius pagal specialybę. Yra dirbęs įvairiose pareigose verslo sektoriuje, kurį laiką buvęs vidutinio dydžio gamyklos (120 darbuotojų) vadovu, bei komercijos direktoriumi.

Jau keleri metai užsiima nuosavu verslu. Kurį laiką buvo vieno seniausių Lietuvoje internetinio reklamos tinklo savininkas. Ši reklamos agentūra tarpininkauja įvairių tinklalapių administratoriams, reklamos užsakovams bei įvairioms agentūroms siekiančioms gauti didžiausią naudą iš reklamos lietuviškame internete.

Be to, viena iš Tomo darbo sričių yra internetinė klientų paieška įvairių  sričių įmonėms. Šia patirtimi taip pat galėsite pasinaudoti ir Jūs, kurdami savo Forever verslą ir norėdami įgyti didesnį konkurencinį pranašumą.

Jei prisijungsite prie mūsų komandos,  mes jus išmokysime bei padėsime sėkmingai skatinti Forever Living Producs kompanijos produktų pardavimus, kas leis jums susikurti papildomą pajamų šaltinį.

Tinklinio marketingo verslas – tai komandinis verslas, šiame versle žmonės, pasiekę gerų rezultatų, yra suinteresuoti padėti savo komandos nariams.

Jei jūs:

  • trokštate iš gyvenimo paimti daugiau, nei turite dabar,
  • jei nesate tikri dėl rytdienos ir ieškote galimybių papildomai uždirbti,
  • jei nebijote iššūkių ir trokštate pripažinimo,

šis verslas gali būti puiki galimybė jums! Susidomėjote?

Susisiekime:

Tomas

Tel.: +37060324738

El. paštas: [email protected]