Apie mus

Tikėdamiesi Jus pakviesti kartu kurti Forever verslą, pirmiausiai norime papasakoti apie save. Esame įsitikinę, kad šiek tiek daugiau žinodami, kas mes esame bei kokią patirtį turime, Jūs galėsite labiau pasitikėti mūsų atstovaujama kompanija, rekomenduojamais produktais ir siūlomais verslo statymo metodais.

Deimantė

Šiuo metu yra vaiko auginimo atostogose, todėl didžiausią viso savo turimo laiko dalį skiria dviems mūsų atžaloms prižiūrėti.

Radus bent vieną kitą laisvą minutę Deimantė imasi savo gimtojo kaimo bendruomenės reikalų, kurios pirmininkė  ji yra, bei siekia socialinių mokslų daktarės laipsnio (Nuo 2016 m. Deimantė tęsia doktorantūros studijas Lietuvos Socialinių tyrimų centre).

Ar nenorėtumėte, kad Jūsų Forever verslo koordinatore taptų profesionali sociologė, kultūrinių renginių organizatorė, įvairių visuomeninių projektų autorė ir vadovė?

 

Tomas

Finansų ir verslo administratorius- ir pagal specialybę, ir iš pašaukimo. Yra dirbęs įvairiose pareigose verslo sektoriuje, kurį laiką buvęs vidutinio dydžio gamyklos (120 darbuotojų) vadovu, bei komercijos direktoriumi.

Jau keleri metai užsiima nuosavu verslu. Yra vieno seniausių Lietuvoje internetinio reklamos tinklo savininkas. Ši reklamos agentūra tarpininkauja įvairių tinklalapių administratoriams, reklamos užsakovams bei įvairioms agentūroms siekiančioms gauti didžiausią naudą iš reklamos lietuviškame internete.

Be to, viena iš Tomo darbo sričių yra internetinė klientų paieška įvairių  sričių įmonėms. Šia patirtimi taip pat galėsite pasinaudoti ir Jūs, kurdami savo Forever verslą ir norėdami įgyti didesnį konkurencinį pranašumą.